Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах в 2013 році

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17 січня 2013 року № 8-1

Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах в 2013 році

Керуючись п. 5 ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 року № 1423 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», п. 6 ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи постійно зростаючі ціни на продукти харчування,

виконком міської ради вирішив:

1. Встановити з 01.01.2013 року розмір плати за перебування дитини у комунальних дошкільних навчальних закладах для батьків, або осіб, які їх замінюють, в розмірі 50 відсотків від вартості харчування на день, виходячи з фактичних витрат на харчування дітей за попередній місяць.

2. Плата за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, до банківських установ (їх філій).

3. Керівники дошкільних навчальних закладів несуть відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

Міський голова Т.М.Савченко

-->