Про встановлення для батьків плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19 лютого 2015 року № 43

Про встановлення для батьків

плати за харчування дітей

у комунальних дошкільних

навчальних закладах міста

Керуючись Законом України „Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28.12.2014 № 76-VIII, ст.32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002року № 952/7241, ст. 35 Закону України « Про дошкільну освіту» та з метою порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних закладах,

виконком міської ради вирішив:

1.Розмір плати за харчування в дошкільному навчальному закладі:

1.1 зменшується на 50% для батьків, або осіб, котрі їх замінюють, у сім’ях яких троє і більше дітей до 18 років;

1.2 Звільнити батьків, або осіб, які їх замінюють від плати за харчування дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону України „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму) , який щороку встановлюється Законом України „Про Державний бюджет України”, для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних дошкільних закладах міста”.

1.3. Звільнення від сплати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для батьків проводити щорічно, у разі необхідності переглядати протягом року, але не більше одного разу, та запроваджувати в місячний термін після подання встановленим чинним законодавством документів.

1.4. Не справляти з батьків плату за харчування дітей у санаторних дошкільних навчальних групах для дітей з малими формами туберкульозу, в спеціальних дошкільних навчальних групах для дітей, що потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, в інших випадках, передбачених законодавством України (діти-сироти і діти і діти позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою; діти працівників органів внутрішніх справ, учасників АТО, котрі загинули під час виконання службових обов’язків або отримали поранення).

1.5. Справляти з батьків плату за харчування дітей лише за дні відвідування дітьми дошкільного навчального закладу. За дні, в які дитина не відвідувала заклад (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, хвороби матері, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів, тощо), плата за харчування дітей з батьків не справляється.

1.6. Справляти плату з осіб, які не подали необхідні документи щодо звільнення від плати за харчування дітей або її зменшення, у розмірі 60% від вартості харчування дитини на день.

1.7. Вносити плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата до банківських установ.

2.Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Гадяцької міської ради

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Харлана М.М.

Міський голова Т.М.Савченко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->