Про виділення коштів для нагородження учнів міських шкіл – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17 березня 2016 року № 107

Про виділення коштів для нагородження учнів міських шкіл – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

На виконання міської цільової Програми роботи з обдарованою молоддю та дітьми м. Гадяч на 2016 рік, затвердженої рішенням 4 сесії 7 скликання Гадяцької міської ради від 14.01.2016 року та розглянувши лист начальника відділу освіти, молоді та спорту Бутенка С.М. № 01-14/161 від 11.03.2016 року,

виконком міської ради вирішив:

Виділити з міського бюджету кошти в сумі 3100 (три тисячі сто) грн. для нагородження учнів міських шкіл – переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2015-2016 навчальному році:

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
Гадяцька гімназія ім. Олени Пчілки

1.

Богомол Катерина 10 300
2. Шаблій Анна 11 300
3. Решітник Іван 10 100
4. Котюк Любов 11 100
5. Жулід Альона 9 100
6. Самченко Ангеліна 10 100
7. Васюхно Діана 11 100
8. Мартинов Максим 10 100
9. Литвин Яна 11 100
10. Борис Олександр 11 100
1000
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова
1. Остапенко Павло 6 100
2. Коваленко Діана 9 100
200
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3

1. Сергієнко Владислава 9 200
2. Кравченко Еліза 10 100
3. Пащенко Катерина 8 100
4. Падалка Альбіна 11 100
5. Кутова Вікторія 8 100
500
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4

1. Титаренко Борис 10 100
2. Лемішко Юлія 11 100
3. Титаренко Максим 10 100
4. Романенко Таїсія 10 100
5. Гулевська Дарія 11 100
6. Кончатний Віталій 10 100
600
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Гадяцька гімназія ім. Олени Пчілки
1. Юрченко Руслана 11 100
2. Дементьєва Аліна 11 100
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова
1. Волощук Катерина 11 100
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3
1. Кокошвілі Анна 9 100
2. Гузій Анна 11 100
Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 4

1. Прокопенко Тетяна 10 100
2. Бондар Богдана 8 100
3. Яременко Лілія 9 100
800

Міський голова В.О.Нестеренко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->