Про транспортний податок, який справляється в 2017 році

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сімнадцята сесія сьомого скликання

(перше пленарне засідання)

РІШЕННЯ

09 лютого 2017 року

Про транспортний податок, який справляється в 2017 році

Керуючись пунктом 24 ст. 26, ст.. 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” , ст. 267 Податкового кодексу України із змінами відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016 року № 1791 -VІІІ

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Привести у відповідність до чинного законодавства транспортний податок , як складову податку на майно , що справляється на території

міста Гадяч , виклавши в новій редакції пункт 2 Положення про

транспортний податок:

2.1. Об'єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного року)”

2. Встановити з 01.01.2017 року розмір справляння транспортного податку, відповідно до Положення про транспортний податок .

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та цін, соціально- економічного розвитку, підприємництва (Боцула О.А.).

Міський голова В.О.Нестеренко

-->