Про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло»

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

15 листопада 2013 року № 226-1

Про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло»

Заслухавши інформацію начальника КП «Гадяч-житло» Гусака А.В. про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло» виконком міської ради відмічає, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян» на підприємстві розроблено та затверджено Положення про організацію та проведення особистого прийому громадян та графік прийому громадян.

Особистий прийом громадян начальник КП «Гадяч-житло» проводить згідно графіка у понеділок з 9-00 год. до 12-00 год., а заступник начальника – у вівторок з 9-00 год. до 12-00 год. та з 13-00 год. до 16-00 год.

Станом на 07.11.2013 відповідно до Журналу особистого прийому громадян до начальника КП «Гадяч-житло» звернулося 40 громадян, до заступника начальника – 33 особи.

З 1 січня 2013 року до 07 листопада поточного року в Журналі реєстрації заяв громадян зареєстровано 138 письмові заяви, що на 14 більше ніж за відповідний період минулого року,з них 26 колективні ( в 2012 році -25 колективних).

Основними питаннями скарг (звернень) є:

• Поточний ремонт даху – 86 звернень, що складає 62,4%

• Поточний ремонт під’їзду – 24 звернення – 17,4%.

Окрім них:

1. Робота та поточний ремонт централізованої системи опалення квартир протягом опалювального періоду -10 звернень (7,2%)

2. Затоплення квартир, внаслідок дій недбалого сусідства -10 звернень (7,2%).

3. Поточний ремонт електромереж будинку – звернення (1,5%)

4. Інші - 6 звернень (4,3%).

5. Через міськвиконком надійшло 4 звернення

Роботи з поточного ремонту дахів та під’їздів будинків проводяться згідного графіків поточного ремонту, які змінюються внаслідок отриманих нових заяв громадян. Переважна частина ремонтних робіт виконана.

Жодна заява (звернення, скарга) громадян не залишається без уваги та не вирішеною, не було випадків переадресування заяв чи відмови у їх задоволенні.

Заявникам в обов’язковому порядку відповідно до Закону України «Про звернення громадян» надаються письмові відповіді, які надсилаються поштою адресату.

Стан роботи з питань розгляду звернень громадян постійно знаходиться на контролі: на виробничих нарадах підприємства розглядаються звернення громадян і основні питання, які піднімаються у них. Робота підприємства планується, виходячи з тих проблем, які порушені у зверненнях.

Враховуючи викладене, з метою безумовного виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008“ Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, та керуючись пунктом “б” підпункту 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

виконком міської ради вирішив:

1. Інформацію начальника КП «Гадяч-житло» Гусака А.В. про стан роботи із зверненнями громадян в КП «Гадяч-житло» взяти до уваги.

2. Визнати стан роботи із зверненнями громадян за 11 місяців 2013 року задовільним.

3. Начальнику КП «Гадяч-житло» (Гусак А.В.):

• вжити заходів щодо зменшення кількості звернень громадян;

• вишукувати всі наявні можливості для задоволення законних вимог заявників;

• неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому міської ради Гусак І.М.

Міський голова Т.М.Савченко

-->