Про стан роботи із зверненнями громадян у Гадяцькому ВУЖКГ за 2013 рік та І квартал 2014 року

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17 квітня 2014 року № 128

Про стан роботи із зверненнями громадян у Гадяцькому ВУЖКГ за 2013 рік та І квартал 2014 року

Заслухавши інформацію начальника Гадяцького ВУЖКГ Приходька В.М. про стан роботи із зверненнями громадян на підприємстві, виконком міської ради відмічає, що особистий прийом громадян начальник проводить згідно графіка у кожний вівторок та п'ятницю з 9 год. до 10 год. Для вирішення пропозицій, критичних зауважень та скарг громадян проводяться виробничі наради.

За звітній період в «Журнал реєстрації скарг та звернень громадян (письмових)» зареєстровано 8 звернень громадян, (2012 рік - 5 звернень), з них 3-колективних, 1-депутатське, громадян-4. По 7-ми зверненнях надано роз’яснення, 1-виконано.

В більшості випадків споживачі звертаються за роз'ясненням по питанням нарахування за водопостачання та водовідведення, надання пільг, ремонт внутрішньо-будинкових каналізаційних мереж, відсутність води. Протягом звітного періоду до органів вищого рівня надійшло 1 звернення, а саме: колективне звернення жителів вулиці Першотравневій щодо незадовільного водопостачання та одне депутатське звернення від Лепського М.М. про відсутність належного тиску в мережах водопостачання

Заявникам на всі письмові заяви, скарги та звернення надіслані письмові відповіді.

виконком міської ради вирішив:

1. Інформацію начальника Гадяцького ВУЖКГ Приходька В.М. про стан роботи із зверненнями громадян на підприємстві прийняти до відома.

2. Начальнику Гадяцького ВУЖКГ (Приходько В.М.):

• Забезпечити додержання вимог Закону України «Про звернення громадян».

• Неухильно дотримуватися термінів розгляду звернень громадян визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше 15-ти днів від дня їх отримання.

• Не допускати надходження звернень до органів державної влади вищого рівня.

• Вжити додаткових заходів щодо всебічного розгляду звернень громадян із питань, які належать до компетенції підприємства.

• Надавати допомогу багатодітним, малозабезпеченим сім’ям при оформленні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконкому міської ради Гусак І.М.

Міський голова Т.М.Савченко

-->