лист
5
2013

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 листопада 2013 року № 341-р

Про скликання тридцять шостої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 14 листопада 2013 року о 14-00 годині тридцять шосту сесію Гадяцької міської ради шостого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

2. Про затвердження фактичної вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста за жовтень 2013 року.

3. Про виділення коштів на виготовлення сміттєзбиральних баків.

4. Про надання дозволу на списання автомобіля ЗІЛ 4502.

5. Про внесення змін в рішення 32 сесії Гадяцької міської ради 6 скликання від 19.07.2013 року ”Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Гадяча”.

6. Про внесення змін в рішення 29 сесії 6 скликання міської ради від 14.03.2013 року ”Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,0024 га, по вулиці Лохвицька,1, в місті Гадяч, Гадяцької ЦРЛ”.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0024 га, гр. Козубу Сергію Петровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 28, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,44-а.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0999 га, гр. Романенку Віктору Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки,12-а.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання приватизованих земельних ділянок в одне землеволодіння, загальною площею 0,2001 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), гр. Яловому Олександру Олександровичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,14.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0955 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Чжоу Василю Івановичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ярова,45.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0497 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Гурі Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Дальній,7.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0658 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Мацковській Юлії Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Веселий,1.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0660 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Древаль Ользі Іванівні та Древаль Владиславу Петровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Калініна,12, 12-а.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі загальною площею 0,1273 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Косолапенко Надії Василівні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0273 га, за адресою: місто Гадяч, вулиця Свердлова,4.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0029 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Панченко Лідії Михайлівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,9-б.

16. Про поновлення договору на встановлення земельного сервітуту площею 0,0015 га, терміном на три роки, реєстраційний № 040955200030 від 14. 12. 2009 року, гр. Бакалюку Андрію Васильовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська (біля будинку № 49), для обслуговування торгівельного кіоску, землі громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Загладі Сергію Івановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди), для індивідуального садівництва, за адресою: місто Гадяч, провулок Шкільний,7-б.

18. Про надання дозволу гр. Момоту Сергію Степановичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди), для іншої житлової забудови (будівництва добудови до власної квартири), за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,27, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Ярмоленко Любові Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 67, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80-б.

20. Про надання дозволу гр. Кіяшко Любові Олександрівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Сумський,34.

21. Про надання дозволу гр. Пікі Каріні Анатоліївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,24.

22. Про надання дозволу гр. Гришпаку Володимиру Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Першотравневий,1-а. …

23. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова Т.М.Савченко

-->