жовт
7
2013

Про скликання тридцять п’ятої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

04 жовтня 2013 року № 308-р

Про скликання тридцять п’ятої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 15 жовтня 2013 року о 14-00 годині тридцять п’яту сесію Гадяцької міської ради шостого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

2. Про затвердження фактичної вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста за вересень 2013 року.

3. Про затвердження розпорядження міського голови.

4. Про виділення коштів на капітальний ремонт приміщення ДНЗ № 6 «Сонечко».

5. Про затвердження Положення про відділ економіки, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

6. Про затвердження договору оренди будівлі банно-прального комбінату між Гадяцькою міською радою та КПП «Дана» в новій редакції.

7. Про передачу рекламного щита та стендів на баланс МКП «Комунсервіс»

8. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,0423 га, Гадяцької районної ради, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,6.

9. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0024 га, гр. Шевченко Валентини Андріївни за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80-б, гараж № 46.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в спільне користування (на умовах оренди) площею 0,1238 га, гр. Коломійцю Івану Олексійовичу та Беленку Геннадію Леонтійовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,30-а.

11. Про надання дозволу ПАТ ”Полтаваобленерго” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди), загальною орієнтовною площею 0,0037 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (шість опор ПЛ 10 кВ та один підкіс) по вулиці Українки Лесі та вулиці Степаненка в місті Гадяч.

12. Про надання дозволу гр. Мельникову Володимиру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Леніна,5-г.

13. Про надання дозволу гр. Обогрєловій Ользі Олексіївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Червона Гірка,21-г .

14. Про надання дозволу гр. Кулініч Вікторії Олександрівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Червона Гірка,21-в.

15. Про надання дозволу гр. Івашковській Тамарі Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,1-а.

16. Про надання дозволу гр. Мостовому Олегу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Першотравнева,75.

17. Про надання дозволу гр. Мостовій Людмилі Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для ведення індивідуального садівництва, за адресою: місто Гадяч, вул.Першотравнева,172-а.

18. Про надання дозволу гр. Алілуй Наталії Василівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 34, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80-б.

19. Про надання дозволу гр. Зубенку Руслану Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 46, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80-б.

20. Про надання дозволу гр. Рубану Анатолію Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, площа Піонерська,15, кв. 2.

21. Про надання дозволу гр. Нагорному Віктору Сергійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Андрієвського,2.

22. Про надання дозволу гр. Чжоу Василю Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ярова,45.

23. Про надання дозволу гр. Довгій Олександрі Леонтіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, вулиця Степаненка,54….

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова Т.М.Савченко

-->