черв
27
2013

Про скликання тридцять другої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 червня 2013 року № 236-р

Про скликання тридцять другої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 09 липня 2013 року о 14-00 годині тридцять другу сесію Гадяцької міської ради шостого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

2. Про встановлення місцевих податків та зборів міського бюджету міста Гадяча в 2014 році.

3. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюється на умовах спрощеної системи оподаткування на 2014 рік.

4. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету на капітальний ремонт доріг по вулицях міста Гадяча.

5. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету КП «Гадяч-житло» для проведення капітального ремонту шиферної покрівлі на житловому будинку по пл.50 років Жовтня,2

6. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету на будівництво пам’ятного меморіального знаку з фонтаном до 350-річчя проголошення Гадяча гетьманською столицею України.

7. Про виділення коштів з цільового фонду міського бюджету для заміни вікон в ДНЗ № 2 «Берізка».

8. Про виділення матеріальної допомоги.

9. Про затвердження фактичної вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста за червень 2013 року.

10. Про затвердження рішень виконкому.

11. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Гадяч квартири № 5 по вул. Кіндратенка,2.

12. Про надання дозволу міському комунальному підприємству «Комунсервіс» на продаж колісного трактора марки МТЗ – 80Л, шляхом проведення конкурсу.

13. Про встановлення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Гадяча замовником об’єкта реконструкції прийомно-сушильної дільниці зерна ТДВ «Гадяцький елеватор».

14. Про продовження терміну дії договору оренди будівлі банно-прального комбінату по вулиці Дружби,12-а укладеного з колективним побутовим підприємством «Дана».

15. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0237 га, по вулиці Дружби,12-е, Гадяцького КПП ”Сервіс” та скасування договору оренди землі реєстраційний № 532040004001745 від 19.01.2012 року.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 1,7378 га ТОВ ”Агро-Альфа” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Енгельса,32.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0588 га та передачу її у приватну власність гр. Дідухну Олександру Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,44.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі загальною площею 0,0673 га та передачу її у приватну власність гр. Кириченку Миколі Тимофійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0527 га, для ведення особистого селянського господарства площею 0,0146 га, за адресою: місто Гадяч, провулок Сумський,68.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0628 га та передачу її у приватну власність гр. Ковальовій Рашиді Сарварівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Крупської,57.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0024 га, гр. Деркаченко Наталії Пилипівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 77, яка розташована за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б.

21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0097 га, гр. Даниленку Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, яка розташована за адресою: місто Гадяч, вулиця Жовтнева,59-б.

22. Про надання дозволу ТОВ ”Нафтозбут” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди), для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель дослідно – промислової установки по стабілізації газового конденсату, за адресою: місто Гадяч, вулиця Енгельса,39, землі промисловості.

23. Про надання дозволу Гадяцькому районному центру зайнятості на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для обслуговування адміністративної будівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,1-а, землі громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Бакалюку Андрію Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Червона Гірка,21-б.

25. Про надання дозволу гр. Каліберді Оксані Леонідівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання двох приватизованих земельних ділянок площею 0,0360 га по вулиці Незалежності,8 та площею 0,1000 га по вулиці Незалежності,10, в одне землеволодіння, за адресою: місто Гадяч, вулиця Незалежності,10.

26. Про надання дозволу гр. Борсук Тамарі Костянтинівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ляскіна,18.

27. Про внесення змін в рішення 11 сесії 6 скликання міської ради від 06.10.2011 року ”Про надання дозволу гр. Заворі Любові Миколаївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража за № 117, в місті Гадяч, по вулиці Тельмана,18-б, із земель запасу міської ради, не наданих у власність та користування”.

28. Про надання дозволу гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Леніна (біля АЗС), для встановлення рекламоносія, землі громадської забудови

29. Про надання дозволу гр. Петренку Володимиру Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,11, кв. 2.

30. Про надання дозволу гр. Дизі Віті Леонідівні та гр. Сизьону Василю Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в сумісне користування (на умовах оренди), для обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Вокзальна,1-ж, землі громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Коваленко Надії Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня, 98-а.

32. Про надання дозволу гр. Байріт Лідії Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування (на умовах оренди), для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 76, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80-б.

33. Про надання дозволу гр. Переварусі Анатолію Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ентузіастів,25.

34. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова Т.М.Савченко

-->