Про скликання п’ятдесят першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07 квітня 2015 року № 74 - р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про скликання п’ятдесят першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 16 квітня 2015 року о 14-00 год. п’ятдесят першу сесію Гадяцької міської ради шостого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік.

2. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту проїзної частини вул. 50-років Жовтня, Лохвицька, Героїв Майдану, Набережна Грунь, Сергія Білохи в м. Гадячі Полтавської області.

3. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту доріжки по вул. Шевченка.

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту приміщень дитячого навчального закладу №9 «Дзвіночок».

5. Про виділення коштів МКП «Комунсервіс» з бюджету розвитку міського бюджету для придбання атракціонів та малих архітектурних форм на дитячий майданчик.

6. Про виділення коштів ВУ ЖКГ з бюджету розвитку міського бюджету для капітального ремонту лінії до свердловини «Дитячий будинок» по вул. Першотравнева, 23 в м. Гадяч.

7. Про виділення коштів з міського бюджету на капітальний ремонт проїзної частини вул. 50-років Жовтня, Лохвицька, Героїв Майдану, Набережна Грунь, Сергія Білохи в м. Гадячі Полтавської області.

8. Про виділення коштів з міського бюджету на капітальний ремонт доріжки по вул. Шевченка.

9. Про виділення коштів КП «Гадяч-житло» із спеціального фонду міського бюджету на проведення капітального ремонту житлового фонду.

10. Про передачу на баланс КП «Гадяч-житло» обладнання встановленого в житлових будинках по вул. 50-років Жовтня, 35, 39, 44 в м. Гадяч Полтавської області.

11. Про розірвання договору оренди індивідуального визначеного (нерухомого) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Гадяч від 27.03.2012 року, який був укладений з Гадяцьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

12. Про зняття заборгованості з Ковченкіної Регіни Володимирівни за харчування її дітей Ковченкіна Савви Євгенійовича, Ковченкіної Ніки Євгеніївни, Ковченкіної Анни Євгеніївни.

13. Про погодження інвестиційної програми КПТГ «Гадячтеплоенерго» на 2015 рік.

14. Про надання пільги колективному побутовому підприємству «Дана» по платі за оренду майнового комплексу банно-прального комбінату на 2015 рік.

15. Земельні питання.

16. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова Т.М. Савченко

-->