Про скликання двадцять третьої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

07 серпня 2017 року № 152 - р

Про скликання двадцять третьої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 17 серпня 2017 року о 14-00 год. двадцять третю сесію Гадяцької міської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

4. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

5. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

6. Про внесення пропозиції Гадяцькій районній раді щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Гадяцького району майнових прав (право власності) на юридичні особи - Гадяцьку дитячу музичну школу та Гадяцьку комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу до комунальної власності м. Гадяч.

7. Про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста Гадяч.

8. Про продовження терміну дії договору оренди приміщення, яке належить територіальній громаді м. Гадяч та розташоване в м. Гадяч по вул. Героїв Майдану, 5 з Гадяцьким районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із змінами та доповненнями.

9. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Лохвицькою, Кіндратенка та провулком Кіндратенка в м. Гадяч.

10. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицею Чапаєва, провулками 1-ий Банний та 2-ий Банний в м. Гадяч.

11. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Українки Лесі, вул. Садова, пров. Садовий та вул. Степаненка.

12. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Гетьманська, Чапаєва та пров. Чапаєва.

13. Про затвердження Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Гадяч на 2017 - 2018 роки.

14. Земельні питання.

15. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->