лип
2
2012

Про скликання двадцять першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗРПОРЯДЖЕННЯ

02.07.2012 м. ГАДЯЧ № 325-р

Про скликання двадцять першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 12 липня 2012 року о 14-00 год. двадцять першу сесію Гадяцької міської ради шостого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2012 рік.

2. Про затвердження фактичної вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста за червень місяць 2012 року.

3. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету Гадяцькому ВУ ЖКГ реконструкцію аварійної водомережі по вул. Енгельса в м. Гадячі.

4. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету КП «Гадяч-житло» для проведення робіт по капітальному ремонту відмостки 1-3-х під’їздів житлового будинку по вул. Гетьманська, 45 в м. Гадячі.

5. Про виділення коштів на додаткові будівельні роботи, не включені у початковий проект «Реконструкція з добудовою будівлі в місті Гадяч по вул.Лесі Українки, 16 під Краєзнавчий музей».

6. Про виділення коштів на співфінансування робіт по реконструкції самопливного каналізаційного колектора очисних споруд в м. Гадяч Полтавської області.

7. Про виділення коштів з цільового фонду міського бюджету для оплати послуг з поточного ремонту електролінії та обладнання в ДНЗ № 2 «Берізка».

8. Про виділення коштів з цільового фонду міста для придбання нової пральної машини в ДНЗ № 10 «Казка».

9. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Гадяч.

10. Про встановлення місцевих податків та зборів міського бюджету міста Гадяча в 2013 році.

11. Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

12. Про туристичний збір.

13. Про зняття із балансу КП «Гадяч-житло» будинків, в яких квартири приватизовані або викуплені та господарських споруд до них.

14. Про надання дозволу КПТГ «Гадячтеплоенерго» на списання основних засобів.

15. Про передачу витрат по будівництву під’їзного карману біля бібліотеки ім. Лесі Українки по вулиці 50 років Жовтня, 19 в м. Гадячі на баланс МКП «Комунсервіс».

16. Земельні питання.

17. Різне:

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова

Т.М.Савченко

-->