Про скликання дев’ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 червня 2016 року № 134 - р

Про скликання дев’ятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 22 червня 2016 року о 14-00 год. дев’яту сесію Гадяцької міської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про транспортний податок.

4. Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно на території міста Гадяч у 2017 році.

5. Про затвердження акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів у 2017 році.

6. Про встановлення місцевих податків та зборів бюджету міста Гадяч в 2017 році.

7. Про затвердження фіксованих ставок єдиного податку по групах підприємницької діяльності, що здійснюються на умовах спрощеної системи оподаткування на 2017 рік”.

8. Про передачу права на здійснення видатків на охорону здоров’я Гадяцькій районній раді у 2017 році.

9. Про затвердження Положення про цільовий фонд Гадяцької міської ради ( нова редакція).

10. Про затвердження міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

11. Про встановлення розміру орендної плати за користування земельними ділянками різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

12. Про встановлення ставок земельного податку на земельні ділянки різних категорій, які розміщені на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

13. Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

14. Про надання пільги орендарю Кредитній Спілці «Надія» по платі за оренду частини будівлі банно-прального комбінату на 2016 рік.

15. Про затвердження Переліку житлово-комунальних послуг право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах, Положення про комісію, конкурсні умови, та порядок визначення виконавця послуг.

16. Про надання дозволу на викуп частини будівлі банно-прального комбінату по вулиці Дружби,12-а прим.1 СПД ФО Сегалю О.Л.

17. Земельні питання.

18. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->