черв
21
2017

Про роботу відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги»

21.06.2017 року керівник Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко провела лекцію для депутатів Гадяцької міської ради. Говорили про права та обов’язки депутата місцевої ради у виборчому окрузі. Ірина Калініченко зазначила, що депутат місцевої ради є відповідальним перед виборцями свого виборчого округу і є їм підзвітним.Тож у своїй роботі у виборчому окрузі повинен взаємодіяти з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, органами самоорганізації населення, трудовими колективами, об'єднаннями громадян задля якнайкращого та повного вирішення проблем громади.

Додатково, фахівець бюро розповіла про діяльність Гадяцького бюро правової допомоги за останні 10 місяців та поділилася перспективами і планами на майбутнє.

Під час зустрічі також зазначено, що кожен, хто потребує правової допомоги має можливість скористатися послугами відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги» Другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийомі за адресою: м. Гадяч вул. Шевченка 5, контактний номер телефону (05354) 3 25 05.

-->