Про погодження заходів щодо реструктуризації заборгованості КПТГ «Гадячтеплоенерго» за спожитий природний газ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Двадцять п’ята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

13 жовтня 2017 року

Про погодження заходів щодо

реструктуризації заборгованості

КПТГ « Гадячтеплоенерго»

за спожитий природний газ

З метою забезпечення сталого функціонування КПТГ «Гадячтеплоенерго», на виконання вимог частини 4 статті 5 Закону України «Про заходи спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії» від 3 листопада 2016 року № 1730-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 року №222 « Про затвердження типового договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ та керуючись ст..26, 59 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні » ,

міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл КПТГ « Гадячтеплоенерго» Гадяцької міської ради на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ між КПТГ « Гадячтеплоенерго»" та Публічним акціонерним товариством « Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»» , що виникла станом на 1 липня 2016 року в сумі 529201,5 грн. за спожитий природний газ , використаний для виробництва теплової енергії, надання послуг з опалення та постачання гарячої води , ( без урахування суми неустойки ( штрафів пені), інфляційних нарахувань, процентів річних нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ ) не погашеної станом на 31 грудня 2016 року, шляхом розстрочення на 60 календарних місяців без відстрочення погашення заборгованості (далі – Договір) .

2. Погодити Договір та виступити гарантом виконання КПТГ « Гадячтеплоенерго» зобов’язання перед ПАТ « НАК « Нафтогаз України» за Договором реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ на суму 529201,5 грн.( крім суми заборгованості в різниці в тарифах , погашення якої проводиться за рахунок видатків державного бюджету).

3. Відповідальність Гадяцької міської ради перед ПАТ « НАК « Нафтогаз України» обмежується сумою заборгованості . Надання майнового , або іншого забезпечення виконання зобов’язань за надання гарантії не здійснюється.

4. Доручити Гадяцькому міському голові Нестеренку В.О. від імені Гадяцької міської ради погодити Договір про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ між КПТГ « Гадячтеплоенерго» та Публічним акціонерним товариством « Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»».

5. Кооринацію робіт про виконання даного рішення покласти на директора КПТГ « Гадячтеплоенерго» Гавриленка О.І., контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, житлово - комунального господарства , будівництва , транспорту , зв’язку та управління майном ( Голуб Л.Б.)

Міський голова В. Нестеренко

-->