Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2013 року

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 липня 2013 року № 145-1

Про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2013 року

Робота із зверненнями громадян в міськвиконкомі проводилася відповідно до Закону України „Про звернення громадян” та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

Всього за І півріччя 2013 року до виконкому міської ради надійшло 200 звернень, з них письмових-130. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість звернень зменшилась на 43 ( письмових -50; усних +7).

На особистому прийомі побувало 70 громадян. Найбільшу частку з порушених питань становлять питання соціального захисту населення -113 чол.; комунального господарства, благоустрою території міста -28 чол.; забезпечення житлом- 10 чол.; забезпечення законності та правопорядку –8 чол.; інші- 29 чол.

Кількість колективних звернень залишилась на рівні минулого року - 20 колективних звернень громадян. Протягом звітного періоду надійшло одне повторне звернення ( Шелудько Н.Л. про захоплення земельної ділянки).

Близько 72% від загальної кількості звернень вирішено позитивно, 26%- надані роз’яснення,2%-відмовлено.

Протягом І півріччя 2013 року звернень громадян до органів вищого рівня надійшло 12 ( І півріччя 2012 рік -18 «-6»).

- до районної державної адміністрації 4

- до обласної державної адміністрації 3

- до Урядової гарячої лінії 4

- до Народного депутата України Т.Кутового 1

1 звернення, що перебувало на додатковому контролі РДА, знято як таке, що виконане.

Вагома частина звернень надійшла від пенсіонерів. За характером звернень: 96% складають заяви, решта-скарги.

З метою надання правової допомоги населенню при міськвиконкомі працює громадська приймальня. Протягом 2012 року до громадської приймальні звернулося 65 громадян.

Враховуючи викладене, з метою неухильного дотримання положень Конституції України, Закону України „Про звернення громадян” та Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”:

виконком міської ради вирішив:

1. Інформацію секретаря виконкому Гусак І.М. про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому за І півріччя 2013 року прийняти до відому.

2. Посадовим особам місцевого самоврядування:

- Продовжити роботу щодо забезпечення неухильного дотримання положень Конституції України, Закону України «Про звернення громадян» (з внесеними змінами), реалізації положень Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

- Неухильно дотримуватись термінів розгляду звернень громадян визначених статтею 20 Закону України «Про звернення громадян», зокрема, що звернення громадян, які не потребують додаткового вивчення розглядаються і вирішуються невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання;

- Вжити ефективних заходів щодо запобігання виникненню підстав для обґрунтованих звернень громадян до органів вищого рівня

3. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконкому у січні 2014 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому міської ради від 17 січня 2013 року «Про роботу міськвиконкому із зверненнями громадян, які надійшли протягом 2012 року».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконкому І.М.Гусак.

Міський голова Т.М.Савченко

-->