Про підсумки проведення щорічної акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою в м Гадячі

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

25 червня 2013 року № 128-1

Про підсумки проведення щорічної акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою в м Гадячі

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника міського голови Харлана М.М. виконавчий комітет міської ради відмічає, що з метою підготовки до щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою а також приведення в належний санітарний стан придорожніх смуг, вулиць, парканів, прибудинкових територій, територій підприємств і відомств, упорядкування і влаштування місць масового відпочинку громадян: парків скверів, площ тощо, виконком Гадяцької міської ради на своєму засіданні 21 березня 2013 року затвердив комплексні заходи по санітарній очистці та благоустрою міста, в яких було визначено перелік та об’єми робіт. Також створено комісію по координації виконання заходів.

Про час проведення Дня довкілля було проінформовано по радіо та надруковано звернення міського голови у газеті «Гадяцький вісник».

В акції, яка відбувалася з 1.04.2013 по 31.05.2013 року, прийняли участь всі підприємства, навчальні заклади, школи, установи міста, які прибрали свої прилеглі території, а також закріплені ділянки.

Всього було залучено 2380 працівників, учнів шкіл, студентів.

Висаджено 570 молодих дерев та 530 кущів, близько 10 тис квітів.

Скопані клумби, прибрано біля пам’ятників та на братських могилах, які закріплені за організаціями міста.

Ліквідовано 4 несанкціонованих звалищ сміття на околицях і ярках міста.

Прибрано і вивезено сміття вздовж бордюр у центрі міста та виконана їх побілка.

Прибрана від сміття прибережна зона річки Грунь та по вул. Набережна Псла.

Постійно йде зачистка лісополоси за елеватором від молодої порослі та виконана побілка стволів дерев по вулицях.

Комунальні підприємства проводять велику роботу по знищенні бур’яну та косінню газонів у дворах багатоквартирних будинків, міському парку та вздовж доріг.

Пофарбована бар’єрна огорожа на горі при в’їзді в місто. Перефарбовано на дитячому майданчику гойдалки, будиночки, лавочки.

Встановили нові бордюри по вул. 50 років Жовтня в районі Сарського перехрестя. На центральних вулицях виконали ямковий ремонт асфальтобетон-ного покриття. Ця робота триває і далі.

Видалили 57 старих аварійних дерева.

Адмінкомісія при виконкомі міської ради на своєму засіданні також приділяла увагу питанням благоустрою та наведенню порядку. В результаті з початку року було розглянуто 21 протокол про адміністративні порушення. З них дві справи за порушення правил благоустрою та поводження з твердими побутовими відходами . Накладено штрафу на суму 2584 грн. на 18 чоловік.

Міська рада буде і надалі працювати по підтриманні належного порядку у місті.

Виконком міської ради вирішив:

1. Інформацію заступника міського голови Харлана М.М. про підсумки проведення щорічної акції „За чисте довкілля” та Дня благоустрою в м Гадячі прийняти до відома.

2. Зобов’язати керівників підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності забезпечити систематичне належне прибирання власних та закріплених за ними територій.

3. МКП «Комунсервіс» продовжувати роботу по недопущенню стихійних сміттєзвалищ на території міста.

4. Враховуючи, що основні завдання двомісячника по благоустрою міста в цілому виконані, а окремі питання вирішуються в робочому порядку, рішення виконкому від 21.03.2013 року №43-1 “Про затвердження комплексних заходів по санітарній очистці та благоустрою в рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля» зняти з контролю.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Харлана М.М.

Міський голова Т.М.Савченко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->