трав
17
2013

Про перенесення проведення тридцять першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

16 травня 2013 № 195-р

Про перенесення проведення тридцять першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання

На виконання статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та в зв’язку тим, що через відсутність необхідної кількості депутатів засідання чергової тридцять першої сесії Гадяцької міської ради 16.05.2013 року не відбулося, перенести засідання тридцять першої сесії Гадяцької міської ради шостого скликання на 21 травня 2013 року о 14-00 годині з порядком денним:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2013 рік.

2. Про затвердження фактичної вартості харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста за квітень 2013 року.

3. Про затвердження рішення виконкому № 69-1 від 18.04.2013 року.

4. Про виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі Будинку дитячої та юнацької творчості.

5. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету на капітальний ремонт доріг по вулицях міста Гадяча.

6. Про виділення коштів з бюджету розвитку міського бюджету для придбання транспортного засобу – самоскиду марки AC G ГАЗ 3309 – СС - 900 мм .

7. Про виділення коштів за рахунок додаткової субвенції з Державного бюджету на капітальний ремонт харчоблока в ДНЗ № 10 «Казка».

8. Про виділення коштів на придбання єврорубероїду для ремонту покрівлі в ДНЗ № 10 «Казка».

9. Про виділення коштів з цільового фонду міського бюджету для придбання вивісок, стендів табличок.

10. Про створення ритуальної служби в Гадячі.

11. Про продовження терміну договору оренди банно-прального комбінату,по вулиці Дружби,12-а, укладеного з колективним побутовим підприємством «Дана».

12. Про внесення змін в рішення 13 сесії 6 скликання міської ради від 07.12.2011 року ”Про надання дозволу КСП ”Зелений гай” на виготовлення технічної документації із землеустрою, що посвідчує право користування (на умовах оренди) на земельну ділянку, для обслуговування майнового комплексу та ведення товарного сільськогосподарського виробництва, по вулиці Першотравнева,148 в Гадяч”.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 28,3665 га в користування (на умовах оренди), за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування в межах міста Гадяч, гр. Ромасенко Марині за адресою: місто Гадяч, вулиця Леніна (біля землеволодіння № 78), для ведення фермерського господарства, землі сільськогосподарського призначення.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0026 га, та передачу в користування (на умовах оренди) Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,5-в, гараж № 10, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

15. Про надання дозволу гр. Бакалюку Ростиславу Васильовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Червона Гірка,21-б.

16. Про надання дозволу гр. Тугуші Нугзару Важаєвичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (біля багатоквартирного житлового будинку № 44), для встановлення та обслуговування зовнішньої реклами, землі громадської забудови.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га та передачу у приватну власність гр. Кошляку Олексію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Миру,18.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0032 га та передачі у приватну власність гр. Радьку Вячеславу Семеновичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,3-а.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0538 га та передачу у приватну власність гр. Андрущенку Олександру Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Грунь,2, кв. 1.

20. Про надання дозволу гр. Голубу Олександру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Волгоградська,106-а.

21. Про надання дозволу гр. Сіренку Миколі Сергійовичу та Зіничу Юрію Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Щорса,33.

22. Про надання дозволу гр. Найко Людмилі Федорівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Олени Пчілки,17, землі житлової забудови.

23. Про надання дозволу гр. Чаєвському Юрію Олексійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 174, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,1.

24. Про надання дозволу гр. Мазохі Володимиру Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 493, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,1.

25. Про надання дозволу гр. Заколодяжному Івану Тимофійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі у приватну власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,35, землі житлової забудови.

26. Різне.

Засідання провести в приміщенні ради.

Розпорядження № 186-р від 03 травня 2013 року вважати таким що не набрало чинності.

Міський голова Т.М.Савченко

-->