Про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок сьома сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

11 грудня 2014 року

Про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 20 листопада 2014 р. №380 про перейменування вулиці Леніна в м. Гадячі та враховуючи пропозиції громади міста, депутатів, постійної комісії міської ради з питань освіти, культури,охорони здоров’я

міська рада вирішила:

1. Перейменувати вул. Леніна в м. Гадячі на вул. Героїв Майдану.

2. Зміну реєстраційних документів на об’єкти нерухомого майна підприємствам, установам і організаціям, які знаходяться на цій вулиці, а також мешканцям, які проживають на цій вулиці, провести за необхідністю.

3. Повідомити Полтавську філію державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України про зміну назви (перейменування) вулиці Леніна на вулицю Героїв Майдану.

4. Дане рішення оприлюднити у засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті міської ради.

5. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Нестеренка В.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Харлана М.М. згідно з розподілом обов’язків.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури,охорони здоров’я.

Міський голова Т.М.Савченко

-->