Про передачу видатків в галузі „Освіта” у спільну власність територіальних громад міста і сіл Гадяцького району

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сорок восьма сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

22 січня 2015

Про передачу видатків в галузі «Освіта» у спільну власність територіальних громад міста і сіл Гадяцького району

Керуючись ст.88,91 Бюджетного кодексу України від 8 липня 2010 року з внесеними змінами, ст. 5-8 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», ст.60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року №1482 „Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, з метою належного утримання та своєчасного забезпечення видатків районного бюджету на позашкільну освіту,

міська рада вирішила:

1. Передати з 1 січня 2015 року у спільну власність територіальних громад міста і сіл Гадяцького району майно та видатки, що належить до галузі „Освіта”, а саме Будинок Дитячої та юнацької творчості із комунальної власності територіальної громади міста Гадяч.

2.Визначити, що об’єктом передачі є:

1) інше, окремо визначене індивідуальне майно ( малоцінні необоротні матеріальні активи, інструменти, прилади, інвентар, господарчі матеріали, канцелярські приладдя, ін.).

3. Рекомендувати Гадяцькій районній раді в 5-ти денний термін з дня прийняття рішення визначитися з суб’єктом балансоутримувача майна комунальної власності міста Гадяч.

4. Передачу майна з балансу Гадяцької міської ради на баланс визначеного балансоутримувача здійснити комісією, створеною стороною, яка прийматиме на баланс майно комунальної власності за актом приймання-передачі відповідно до чинного законодавства.

5. До комісії делегувати представників Гадяцької міської ради:

Харлан Михайло Михайлович – заступник міського голови;

Калевич Наталія Володимирівна – головний бухгалтер виконкому Гадяцької міської ради;

Зубенко Любов Олександрівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії виконкому Гадяцької міської ради.

6. Директору Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості Жартовській О.В. провести реєстрацію нової редакції Статуту у відповідності до норм чинного законодавства

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, бюджету і фінансів міської ради

Міський голова Т.М.Савченко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->