Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч, контейнерів для твердих побутових відходів, до КП «Гадяч-житло»

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вісімнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Гадяч, контейнерів для твердих побутових відходів, до КП «Гадяч-житло»

Керуючись пунктом 51статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 1-4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Законом України «Про відходи», з метою поліпшення екологічного та санітарного стану міста,

МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Передати комунальному підприємству «Гадяч-житло» майно комунальної власності територіальної громади м. Гадяч, а саме: контейнерів для твердих побутових відходів ємністю 0,75 м3 у кількості 60 одиниць, придбаних Полтавською обласною радою за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища в 2016 році на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

2. КП «Гадяч-житло» забезпечити приймання-передачу контейнерів для твердих побутових відходів з оформленням акту приймання-передачі.

3. Комунальному підприємству «Гадяч-житло» (Гусак А.В.) використовувати передане нерухоме майно за призначенням.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та управлінням майном (Голуб Л.Б) та заступника міського голови Харлана М.М.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->