січ
23
2017

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19 січня 2017 року № 5

Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст. 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», п. 1.4, п. 3.8.18, п. 5.9 Положення про відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, затвердженого рішенням третьої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання 10.12.2015, керуючись міською Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, затвердженою сьомою сесією Гадяцької міської ради сьомого скликання 14.04.2016, з метою створення належних умов для організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році,

виконком міської ради вирішив:

1. Створити штаб з організації та координації роботи з питань оздоровлення та відпочинку дітей м. Гадяча у 2017 році (додається).

2. Відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (Бутенку С.М.):

2.1. Здійснювати організаційно-методичне керівництво та координацію роботи із забезпечення змістовного оздоровлення та відпочинку дітей: підготовку відповідних документів для забезпечення організації та проведення оздоровчої кампанії, організацію засідань штабу з координації роботи з оздоровлення та відпочинку дітей, узагальнення звітів, показників щодо оздоровлення дітей м. Гадяча впродовж оздоровчої кампанії для оперативного інформування виконавчого комітету Гадяцької міської ради згідно встановленого графіку, підбір дітей м. Гадяча для відправки на оздоровлення, за кошти обласного та державного бюджету, згідно розподілу путівок Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації.

2.2. Організовувати роботу щодо забезпечення часткової оплати вартості путівки на оздоровлення у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області для дітей, що виховуються в сім’ях з дітьми.

2.3. Організувати з 30 травня по 16 червня відпочинок 480 дітей у 4-х пришкільних закладах відпочинку з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх шкіл міста за рахунок коштів передбачених бюджетом м. Гадяча, батьківської доплати, спонсорських коштів та інших коштів не заборонених чинним законодавством.

3. Фінансовому управлінню Гадяцької міської ради (Бабенко A.Л.) забезпечити фінансування відпочинку та оздоровлення дітей згідно з кошторисом міської Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016-2020 роки.

4. КЗ «Гадяцький ЦПМСД (Близнюк O.A.) і Гадяцькому МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ ДСЕСУ» (Бабаку С.О.) забезпечити належні умови для проходження медичних оглядів працівниками навчальних закладів, які задіяні у роботі пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей до початку їх роботи.

5. Начальнику Гадяцького ВП ГУНПУ в Полтавській області (Браславцю B.C.) вжити додаткових заходів щодо забезпечення правопорядку під час роботи пришкільних закладів відпочинку з денним перебуванням дітей, організації екскурсійних поїздок.

6. Забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Гадяцької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради М.М.Харлана.

Міський голова В.О.Нестеренко


Додаток

до рішення виконкому Гадяцької міської ради

19.01.2017 № 5

Міський штаб

для організації та координаційної роботи

з оздоровлення та відпочинку дітей м. Гадяча у 2017 році

1. Дроботя Геннадій Миколайович - перший заступник міського голови, голова штабу;

2. Бутенко Станіслав Миколайович - начальник відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, заступник голови штабу;

3. Кузьменко Руслан Володимирович - головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради, секретар штабу;

4. Недвига Галина Андріївна - голова Гадяцької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України (за згодою);

5. Близнюк Валентина Олександрівна - головний лікар КЗ «Гадяцький ЦПМСД» (за згодою);

6. Дубницький Сергій Анатолійович - старший лейтенант Гадяцького ВП ГУНП України в Полтавській області (за згодою).

-->