Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти м. Гадяч

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18 грудня 2017 року № 819

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти м. Гадяч

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на виконання постанов Кабінету Міністрів від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 04.06. 2003 № 850 «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 р. № 856», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.05 року № 242/329, пункту 11 Постанови Верховної Ради України від 24.12.2015 № 911/УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», керуючись зверненнями батьків, з метою організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста,

Виконком міської ради вирішив:

1. Рішення виконавчого комітету міської ради від 26.12.2016 № 686 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста», вважати таким, що втратило чинність.

2. Встановити у 2018 році вартість надання послуг з харчування одного учня в розмірі 10,00 грн. Батьки повинні вносити плату за харчування не пізніше п’ятого числа звітного місяця.

3. Забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів з числа дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються в сім’ях, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей, що навчаються в інклюзивних класах, дітей, батьки яких загинули або зазнали бойових поранень в зоні проведення АТО.

4. Забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 5-11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що навчаються в інклюзивних класах, дітей, батьки яких загинули або зазнали бойових поранень в зоні проведення АТО.

5. Звільнення від сплати за харчування дітей проводити щорічно, у разі необхідності переглядати протягом року, але не більше одного разу, та запроваджувати в місячний термін після подання документів, передбачених чинним законодавством.

6. Звільненню від сплати за харчування підлягають учні, які віднесені до зазначених вище категорій, за місцем проживання (проживають в м. Гадяч).

7. Відділу освіти, молоді та спорту (Бутенку С.М.) довести дане рішення до відому керівників загальноосвітніх навчальних закладів.

8. Забезпечити оприлюднення даного рішення на сайті Гадяцької міської ради протягом п’яти робочих днів з дня його прийняття.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дроботю Г.М.

Міський голова В.О. Нестеренко

-->