бер
2
2017

Про надання правової допомоги в м. Гадяч

Відповідно до плану роботи міської ради та постійних депутатських комісій 24 лютого 2017 року заступник начальника Гадяцького бюро правової допомоги Ірина Калініченко провела лекцію-візуалізацію для депутатів Гадяцької міської ради.

Фахівець розповіла про діяльність Гадяцького бюро правової допомоги за останні 5 місяців та про необхідність посилення правових можливостей та правової спроможності міста Гадяча шляхом прийняття програми правової освіти населення.

Також обговорили розширення можливостей доступу громадян до безоплатної правової допомоги, вирішення найбільш актуальних питань, що виникають в житті Гадяцької громади, способи реалізації основних цілей безоплатної правової допомоги на території Гадяча та перспективу подальшої співпраці.

Під час зустрічі також зазначено, що кожен, хто потребує правової допомоги має можливість скористатися послугами відділу «Гадяцьке бюро правової допомоги» Другого Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також отримати доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України безпосередньо на прийомі за адресою: м. Гадяч вул. Шевченка 5, контактний номер телефону (05354) 3 25 05.

-->