Про надання повноважень щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення у м. Гадяч

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

24 травня 2018 року № 257

Про надання повноважень щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення у м. Гадяч

Відповідно до ст. 38 ч. ”б” п. 4, частиною 6 статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п. 2 ч.1, ч.2 ст. 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Гадяч, затверджених 24.10.2006 року рішенням 5 сесії Гадяцької міської ради міської ради 5 скликання із змінами та доповненнями, рішенням 7 сесії Гадяцької міської ради 7 скликання «Про внесення змін до структури та загальної численності виконавчого комітету Гадяцької міської ради» від 14.04.2016 року, з метою покращення роботи по впорядкуванню і благоустрою м. Гадяч,ефективного захисту прав і законних інтересів населення, підприємств та організацій міста, оперативного реагування на правопорушення, відповідальність за які передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення,


Виконком міської ради вирішив:


1. Уповноважити інспектора по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Гадяч Сергієвського Миколу Івановича, складати протоколи про адміністративні правопорушення передбачені ст. 152 КУпАП,

( Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

2. Пункт 1 рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради № 234 від 20.05.2016 року «Про надання повноважень щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення у м. Гадяч» вважати таким, що втратив чинність.

3. Дане рішення набуває чинності з дати його прийняття і підлягає оприлюдненню на офіційному сайті Гадяцької міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Дроботю Г.М.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->