Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(Десята сесія сьомого скликання)

РІШЕННЯ

Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік.

Керуючись ст. 13 Конституції України, статтями 12, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” від 28.12 2014 року № 76-ΎIII, Положенням про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно, затвердженого 48 сесією 6 скликання міської ради від 22.01.2015 року.

Міська рада вирішила:

1. Надати пільги юридичним особам, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів в розмірі 100% щодо сплати земельного податку на 2017 рік, за користування земельними ділянками на території земель Гадяцької міської ради, відповідно до цільового призначення землі.

2. Надати пільги в розмірі 100% щодо сплати земельного податку на 2017 рік, комунальним підприємствам, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Гадяч.

3. Рішення набирає чинності з 1 січня 2017 року.

4. Копію цього рішення направити в Гадяцьку ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області.

Міський голова В. О. Нестеренко

-->