Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2016 рік.

УКРАЇНА

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(П’ятдесят третя сесія шостого скликання)

РІШЕННЯ

26 червня 2015 року

Про надання пільг юридичним особам щодо сплати земельного податку на території земель Гадяцької міської ради на 2016 рік.

Керуючись ст. 13 Конституції України, статтями 12, Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи” від 28.12 2014 року № 76-ΎIII, Положенням про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно, затвердженого 48 сесією 6 скликання міської ради від 22.01.2015 року.

Міська рада вирішила:

1. Надати пільги юридичним особам в розмірі 100% щодо сплати земельного податку на 2016 рік, за користування земельними ділянками на території земель Гадяцької міської ради, відповідно до цільового призначення землі, а саме:

- землі для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевого бюджетів;

- землі для будівництва та обслуговування будівель комунальних підприємств, заснованих на комунальній власності територіальної громади міста Гадяч;

- землі для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти;

- землі для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги;

- землі для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій;

- землі для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування;

- землі, надані для розміщення і постійної діяльності Збройних Сил України, органів СБУ, МВС, МНС.

2. Рішення набирає чинності з 1 січня 2016 року.

3. Копію цього рішення направити в Гадяцьку ОДПІ.

Міський голова Т.М.Савченко

-->