Про компенсацію витрат за здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна в рахунок орендної плати

ПРОЕКТ

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

14 квітня 2016 року

Про компенсацію витрат за здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна в рахунок орендної плати

Керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України „Про оренду державного та комунального майна", статті 778 Цивільного кодексу України, наказу Фонду державного майна України від 03.10.06 р. №1523, та розглянувши акт комісії міської ради про приймання-передачу об”єкта оренди, а саме будівлі банно-прального комбінату по вул. Дружби, 12»а» в м. Гадяч орендарем КП «Дана» в особі директора КП «Дана» Мороховцем Іваном Васильовичем від 29.03.2016 року, з врахуванням невід»ємних поліпшень,

Міська рада вирішила:

1. Провести компенсацію витрат орендарю КП «Дана» в сумі 28010, 17 грн. в рахунок орендної плати за здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна, яке належить територіальній громаді міста Гадяч - будівлі банно-прального комбінату по вул. Дружби, 12-а в м Гадяч відповідно до договору оренди від 15.10.2013 року.

2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення виконкому міської ради, провести компенсацію зазначених витрат в рахунок орендної плати Орендаря відповідно до укладеної угоди.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->