груд
31
2015

Привітання міського голови Володимира Нестеренка з Новом роком та Різдвом Христовим

2015 рік добігає кінця. В ці особливо приємні хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє.

Незважаючи на життєві труднощі, місто успішно долало проблеми, нарощувало показники соціально-економічного розвитку, створювало комфортне середовище для життя кожного з нас. І найбільшим досягненням стали нові асфальтовані дороги, розпочато ремонт внутрішньо будинкових доріг та тротуарів міста, придбано та встановлено спортивне обладнання та спортивні вуличні тренажери на міському стадіоні «Колос», гірки та ігрові майданчики у дворах.

Рік 2015-й став роком розробки нових соціально-значущих проектів. І ми віримо, що фінансовий стан нашого міста дозволить їх реалізувати у майбутньому.

Він дарував нам радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги й великі здобутки, ми набували нового безцінного досвіду життя. Робили усе, аби наше місто було гарним та затишним як для своїх мешканців, так і для гостей.

У 2015 році ми разом наполегливо працювали, намагались реалізувати те, що натхненно планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями міста, бувало що й спільними зусиллями долали труднощі, та найголовніше - впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Я радію з того, що вас, дорогі мої земляки, не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще та гордий, що ми єдині у цій важливій справі.

Я щиро хочу, щоб Новий рік у Вашому житті став часом здійснення мрій та задумів.

Від імені Гадяцької міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто хочу подякувати вам за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.

Бажаю вам, шановні земляки, Вашим сім’ям великого щастя, міцного здоров’я, добра і радості, сімейного тепла і затишку, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай здоровими та щасливими будуть ваші діти та батьки!

Нехай прийдешній рік стане для Вас роком миру, взаєморозуміння, злагоди і достатку, а Різдвяна зоря стане провісником добрих починань, джерелом віри і любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Нехай 2016 рік принесе нашому місту достаток, стабільність та процвітання, а кожному з нас, в першу чергу, здоров’я, любов та злагоду.

Нехай тепло різдвяної свічки зігріває Ваші серця протягом усього року.

Будьте щасливі! Будьте успішні!

З Новим 2016 роком! З Різдвом Христовим!

Міський голова В.О.Нестеренко

-->