вер
8
2015

Привітання гадячан з днем міста

Дорогі ветерани, шановні гадячани, гості!

В історії нашого рідного Гадяча 11 вересня особлива дата. Саме в цей день 72 роки тому місто було звільнене від фашистських окупантів. І хоч до остаточної Перемоги у Другій світовій війні ще залишалося два роки, на гадяцькій землі вже розпочиналося мирне життя. Ми схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих, в тім числі при звільненні Гадяча, за мужність, відвагу, стійкість, терпіння низько вклоняємося ветеранам, учасникам бойових дій, вдовам та тим, хто кував перемогу в тилу. Ми не зможемо назвати всіх поіменно, але подвиг Ваш буде жити у віках. Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

Визволення міста гадячани вважають другим днем його народження і вже багато років святкуємо його як День міста. В цьому році ми відзначаємо його в новому статусі - міста обласного значення.

Славне історичне минуле Гадяча, економічний потенціал сьогодення, козацький дух гадячан сприяли тому, що 13 травня 2015 року Верховною Радою України було проголосовано за надання Гадячу цього статусу.

Це повинно ще більше згуртувати нас, гадячан, навколо однієї мети - зробити наше місто процвітаючим, перспективним, привабливим, а його мешканців заможніми, успішними, істинними патріотами гадяцького краю та України.

Стосовно патріотизму нам вже сьогодні є з кого брати приклад. Коли на цілісність нашої держави посягли вороги, 147 гадячан стали на захист кордонів України. Вони з честю виконують свій громадянський обов’язок захищаючи всіх нас від проросійських сепаратистів та терористів. Слава героям!

Щиро вітаю всіх з Днем міста, зичу миру і щастя, добра і добробуту, родинного затишку і вірних друзів, святкового настрою та віри в майбутнє.

Зі святом!

З повагою

Міський голова Т.М.Савченко

-->