Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин у м. Гадяч в новій редакції

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18 серпня 2017 року № 578

Про затвердження Правил утримання домашніх та інших тварин у м. Гадяч в новій редакції

На виконання ЗУ «Про захист тварин від жорсткого поводження», відповідно до законів України «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про ветеринарну медицину, «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею 10 «Про благоустрій населених пунктів», наказом Міністерства охорони навколишнього середовища України від 02.06.2009 № 264 «Методичні рекомендації з розробленням правил утримання домашніх тварин у населених пунктах», з метою покращення санітарного стану міста, епідеміологічної та епізоотичної ситуації, загальної безпеки громадян, з метою поліпшення в місті ситуації щодо утримання і поводження з домашніми тваринами, обмеження їх шкідливого впливу на благоустрій в м. Гадяч та підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за жорстоке поводження з тваринами,

виконком міської ради вирішив:

1. Затвердити Правила утримання домашніх та інших тварин у м. Гадяч в новій редакції (додається).

2. Дане рішення оприлюднити у засобах масової інформації та розмістити на офіційному сайті Гадяцької міської ради.

3. Рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради від 19.12.2013 року № 257-1 «Про затвердження Правил утримання домашніх тварин у місті Гадячі», вважати таким, що втратило чинність.

4. За порушення Правила утримання домашніх та інших тварин у м. Гадяч фізичні та юридичні особи, відповідно до ст.218 та ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягуються до адміністративної відповідальності з відповідним оформленням протоколу уповноваженою на те посадовою особою.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника міського голови Дроботю Г.М.

Міський голова В.О.Нестеренко

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->