Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Гадяцької міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Гадяцької міської ради «Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Гадяцьким історико-краєзнавчим музеєм»

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Гадяцької міської ради «Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Гадяцьким історико-краєзнавчим музеєм» .

Метою даного проекту рішення є забезпечення прав і законних інтересів громадян та збільшення надходження на спеціальний рахунок Гадяцького історико-краєзнавчого музею.

Проект даного рішення підготовлено згідно з п.2 ст.28, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.13 Закону України «Про музеї та музейну справу», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.2011р. №1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності» та з метою розгляду листа директора Гадяцького історико- краєзнавчого музею Сиротюка В.М. про встановлення тарифів на платні послуги, які надаються Гадяцьким історико-краєзнавчим музеєм.

Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу: на офіційному веб–сайті Гадяцької міської ради http://rada.gadyach.org та в газеті «Гадяцький вісник».

Базове відстеження результативності регуляторного акту буде проведено до набрання чинності запропонованого проекту регуляторного акту або набрання чинності більшістю його положень. Повторне відстеження результативності дії акту буде проведено через два роки з дня видання регуляторного акту. Періодичні відстеження результативності регуляторного акту будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акту.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту виконавчого комітету Гадяцької міської ради приймаються на адресу в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його публікації на адресу Гадяцької міської ради: 37300, м. Гадяч, вул. Л.Українки, 3 з 8:00 до 17:00 години крім вихідних та на e-mail: gadyach_rada@meta.ua .

Начальник відділу економічно розвитку та інвестицій

виконавчого комітету міської ради І. Галушка

-->