трав
13
2016

Порядок денний восьмої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 18.05.2016 року.

ПРОЕКТ
Порядок денний восьмої сесії Гадяцької міської ради

сьомого скликання від 18.05.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за три місяці 2016 року.

3. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

5. Про затвердження доповнень до паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

6. Про вступ міської ради до Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України».

7. Про затвердження міської Програми правової освіти на 2016 – 2020 роки.

8. Про внесення доповнень до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2018 роки.

9. Про продовження терміну дії договору оренди приміщення, яке належить територіальній громаді м. Гадяч та розташоване в м. Гадяч по вул. Драгоманова, 19 з Головним управлінням юстиції у Полтавській області.

10. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду частини будівлі банно-прального комбінату, розташованої в м. Гадяч по вул. Дружби, 12 «а».

11. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0078 га, по вулиці 50 років Жовтня, в місті Гадяч, ФОП Сєлової Світлани Василівни.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі площею 0,5538 га, з метою передачі її в постійне користування Свято-Успенській Українській Православній Церкві, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,2-а, для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, землі житлової та громадської забудови.

13. Про надання дозволу гр. Бусійок Наталії Павлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,7, землі житлової та громадської забудови.

14. Про надання дозволу гр. Сороці Оксані Борисівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Груні,41, землі житлової та громадської забудови.

15. Різне.

-->