жовт
13
2016

Питання, розглянуті на тринадцятій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 13.10.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про внесення змін до Паспорта міської Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки м. Гадяч на 2014-2016 р.р.

5. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

6. Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету м. Гадяча.

7. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету м. Гадяч на ліквідацію спалаху африканської чуми свиней в м. Гадяч.

8. Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку освітньої галузі м. Гадяча на 2016-2017 роки.

9. Про внесеня змін та доповнень до паспорта міської Програми соціальної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату електроенергії на 2016 рік.

10. Про заборону будівництва добудов (прибудов) до будинків (приміщень), фасади яких виходять на площу Миру.

11. Про передачу автомобіля з балансу міського комунального підприємства «Комунсервіс» на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

12. Про затвердження акту приймання-передачі нежитлової будівлі РБК, танцювального майданчика та огорожі танцювального майданчика в м. Гадяч, по вулиці Лесі Українки, 1.

13. Про затвердження акту приймання-передачі державного майна, об’єкта житлової нерухомості, малосімейного гуртожитку по вулиці Швидкого,3, корпус 1 в місті Гадячі.

14. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту тротуарних доріжок по вулиці Драгоманова в м. Гадяч Полтавської області.

15. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню капітального ремонту тротуарних доріжок по вулиці Полтавська, 19 в м. Гадяч Полтавської області.

16. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону), з метою продажу права оренди на земельну ділянку в м. Гадяч, по вул. Воровського (біля багатоквартирного житлового будинку № 9).

17. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0214 га, по вулиці Вокзальна,1, в місті Гадяч, гр. Строканя Сергія Григоровича.

18. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,08 га, по вулиці Швидкого,3, в місті Гадяч, філії "Будівельно-монтажної фірми "Укгазпромбут" ПАТ "Уктрансгаз".

19. Про відмову в зменшенні розміру земельного податку та встановлення його на рівні 0,25 відсотка, за користування земельною ділянкою на території земель Гадяцької міської ради на 2017 рік, регіональній філії "Південно-західна залізниця" ПАТ "Українська залізниця".

20. Про надання дозволу СПДФО Оробей Віктору Андрійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 35 кв. м., за адресою: місто Гадяч, по вулиці Героїв Майдану (біля багатоквартирного житлового будинку № 2) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (влаштування автобусної зупинки з торгівельним павільйоном), землі житлової та громадської забудови.

21. Про надання дозволу гр. Трачук Тетяні Миколаївні на викуп орендованої земельної ділянки площею 0,0296 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі житлової та громадської забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,15.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки загальною площею 0,1879 га на два землеволодіння гр. Ситніка Юрія Леонідовича для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,74-а та 74-б.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0106 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Лавдир Оксані Миколаївні, Бондар Наталії Анатоліївні, Бондар Світлані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства (присадибна ділянка), за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,7.

24. Про надання дозволу гр. Салу Володимиру Михайловичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Калініна,35, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

25. Про надання дозволу гр. Бондаренко Лесі Валер'янівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька,15, землі житлової та громадської забудови.

26. Про надання дозволу гр. Троцькому Андрію Михайловичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови розміром 9,45×7,8 метра, до квартири № 4, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,17, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Троцькому Михайлу Івановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування добудови розміром 8,0×3,7 метра, до квартири № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Комарова,21, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Маслову Дмитру Сергійовичу та гр. Діброві Ірині Володимирівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,13, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

29. Про надання дозволу гр. Пономарьову Сергію Костянтиновичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

30.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки по провулку І-ий Волгоградський, 6 загальною площею 0,0649 га на дві земельні ділянки, гр. Базі Софії Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Результати поіменного голосування депутатів Гадяцької міської ради, присутніх на тринадцятій сесії міської ради сьомого скликання 13.10.2016.

-->