лют
26
2018

Полтавським ОІППО ім. М.В. Остроградського вивчається питання реалізації мовної політики у закладах загальної середньої освіти Гадяча

23 лютого 2018 року з метою вивчення та аналізу питання реалізації мовної політики у закладах загальної середньої освіти Гадяча, створення належних умов для розвитку і розширення сфери функціонування української мови, виховання шанобливого ставлення до неї, формування патріотизму в майбутніх громадян України у місті перебувала методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Коваленко Ольга Павлівна.

Програмою моніторингу було передбачено ознайомлення з роботою Гадяцької спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Михайла Драгоманова, Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4, Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки у даному напрямку: огляд ділової документації, стендів (у т.ч. учнівських куточків), виставок, класних кімнат, а також проведено бесіди та анкетування вчителів та учнів 10-11 класів вказаних закладів освіти.

Вивчення питання реалізації мовної політики у закладах загальної середньої освіти Гадяча продовжиться у березні-квітні 2018 року.

Дякуємо Коваленко О.П. за аналіз стану дотримання мовного законодавства всіма учасниками освітнього процесу.

-->