груд
13
2016

Покращення доступу дітей з особливими освітніми потребами до навчальних закладів міста

Люди з обмеженими фізичними можливостями живуть у всьому світі, і завдання будь-якого цивілізованого суспільства забезпечити їм повноцінне життя і в тому числі можливість безперешкодного доступу в усі без винятку громадські будівлі, приміщення та засоби транспорту. Свобода пересування – право закріплене конституціями усіх країн і охороняється державою. Цілям забезпечення переміщення маломобільних груп населення служать підйомники для інвалідів.

Для забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами шляхом впровадження інклюзивного навчання в дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення безперешкодного доступу дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей-інвалідів, до навчальних закладів, міською радою були виділені кошти для придбання гусеничного підйомника в Гадяцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 4, так як саме в цьому навчальному закладі здобувають освіту 8 учнів інклюзивної форми навчання.

13 грудня 2016 року міський голова Володимир Олександрович Нестеренко передав колективу Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 гусеничний підйомник, який вважається одним із найбільш компактних і легких для переміщення інваліда-візочника по сходах.

-->