лист
14
2016

П'ятнадцята сесія сьомого скликання Гадяцької міської ради

11 листопада 2016 року в приміщенні міської ради відбулася п’ятнадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 19 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій. Звіт про виконання бюджету міста за 9 місяців поточного року та проект змін до бюджету міста на 2016 рік розглянуто комісією з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.). Про затвердження Положення про «Соціальний готель» для внутрішньо переміщених осіб його передачу в оперативне управління КП «Гадяч-житло» розглянули депутати постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту (голова - Лепський М.М.). Питання земельних відносин, приватизації були розглянуті комісією з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.).

В роботі засідань комісій прийняли участь: начальник фінансового управління Бабенко А.Л., начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Галушка І.О., завідувач сектору земельних ресурсів виконавчого комітету Бакута В.П.

На своїх комісіях депутати розглянули проект рішення міської ради щодо звіту міського голови про роботу виконавчого комітету міської ради за період з 05.11.2015 по 11.11.2016.

Порядок денний п’ятнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 11.11.2016 року.

1. Звіт міського голови про роботу виконавчого комітету Гадяцької міської ради за період з 5 листопада 2015 року по 11 листопада 2016 року.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за дев’ять місяців 2016 року.

3. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

5. Про затвердження Положення про «Соціальний готель» для внутрішньо переміщених осіб.

6. Про передачу в тимчасове користування з правом оперативного управління комунального нерухомого майна, а саме частину приміщення №2 «Соціальний готель» по вул Драгоманова, 4 в м. Гадяч Полтавської області комунальному підприємству «Гадяч-житло».

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0232 га, з метою передачі її в користування на умовах оренди гр. Горбаню Івану Миколайовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,22-б, для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, землі житлової та громадської забудови.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, метою передачі її в користування на умовах оренди гр. Малофейкіну Василю Васильовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Степова,12, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0863 га, з метою передачі її в спільне користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Сірецькому Олександру Васильовичу та Кошель Наталії Василівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,149, землі житлової та громадської забудови.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0048 га, з метою передачі її у власність гр. Довженку Василю Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 15, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,18-б, землі житлової та громадської забудови.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0025 га, з метою передачі її у власність гр. Качмазову Олександру Тасолтановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,88-а, землі житлової та громадської забудови.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0021 га, з метою передачі її у власність гр. Пономарьову Сергію Костянтиновичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1971 га, Гадяцькій міській раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12-а, землі житлової та громадської забудови.

14. Про надання дозволу гр. Титаренку Мирославу Анатолійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,106, землі житлової та громадської забудови.

15. Про надання дозволу гр. Кілюшик Тамарі Володимирівні на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,30, землі житлової та громадської забудови.

16. Про надання дозволу гр. Титаренку Анатолію Дмитровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 15 кв. м., для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (обслуговування тимчасової споруди для здійснення господарської діяльності), за адресою: місто Гадяч, по вулиці Шевченка (біля житлового будинку № 32), землі житлової та громадської забудови.

17. Про надання дозволу гр. Кравець Юлії Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – встановлення торгівельного кіоску з реалізації хлібобулочних виробів, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Полтавській (навпроти магазину "Хуторянка"), землі житлової та громадської забудови.

18. Про надання дозволу гр. Кальченко Людмилі Олександрівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,42-а, землі житлової та громадської забудови.

19. Про надання дозволу гр. Вовку Ярославу Анатолійовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Маркса,13, землі житлової та громадської забудови.

20. Про відмову в наданні дозволу гр. Гармашу Геннадію Миколайовичу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди орієнтовною площею 2,5 га, для ведення особистого селянського господарства, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гагаріна (в районі очисних споруд), землі для сільськогосподарського використання.

21. Про надання дозволу гр. Ситніку Юрію Леонідовичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1782 га на два землекористування, з метою передачі частини земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Українки Лесі,10, землі житлової та громадської забудови.

22. Про надання дозволу громадській організації "Сприяння розвитку територіальної громади міста Гадяч" на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітутів для встановлення та обслуговування семи рекламоносіїв, за адресою: місто Гадяч, по вулицях: Полтавській, Лохвицькій, Вокзальній, землі житлової та громадської забудови.

-->