квіт
24
2017

Підписали меморандум про співпрацю

З метою реалізації основних напрямів надання безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад та посилення співпраці 20.04.2017 року відбулася робоча зустріч Гадяцького міського голови Володимира Нестеренка та директора Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмили Бубир.

Сторони обговорили питання організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової свідомості, культури та освіченості населення, способи реалізації громадянами права на безоплатну правову допомогу шляхом проведення спільних тематичних семінарів, лекцій, круглих столів, зустрічей та інших заходів.

Людмила Бубир зазначила, що об’єднання зусиль становить взаємний інтерес у напрямках підвищення правової захищеності Гадяцького населення. А бюро правової допомоги, яке в Гадячі очолює Ірина Калініченко, працює на благо громади та є гарним юридичним провідником у світ законодавства.

За результатами зустрічей сторони підкріпили досягнуті домовленості підписанням Меморандуму про співпрацю.

Під час заходів також зазначено, що отримати безоплатну правову допомогу та скористатися доступом до електронних сервісів Міністерства юстиції України громадяни також можуть, звернувшись Гадяцького бюро правової допомоги за адресою: м. Гадяч, вул. Шевченка, 5 (другий поверх) тел. 05354-3-25-05, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

-->