квіт
30
2014

Перелік питань для розгляду на сороковій сесії (2 пленарне засідання ) Гадяцької міської ради шостого скликання від 30. 04. 2014 року

Перелік

питань для розгляду на сороковій сесії (2 пленарне засідання ) Гадяцької міської ради шостого скликання від 30. 04. 2014 року

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

2. Про направлення коштів, виділених з обласного фонду навколишнього природного середовища, КП «Гадяч-житло» для придбання спеціалізованої сміттєзбиральної техніки.

3. Про направлення коштів, виділених з обласного фонду навколишнього природного середовища, ВУ ЖКГ для проведення робіт по реконструкції очисних споруд в м. Гадяч Полтавської області (1 черга будівництва). Залишкові роботи.

4. Про виділення коштів з цільового фонду міського бюджету для придбання бутс.

5. Про виділення коштів з цільового фонду міського бюджету для організації святкового обіду для ветеранів війни в День Перемоги.

6. Про надання дозволу КПТГ «Гадячтеплоенерго» на списання основних засобів.

7. Про затвердження акту приймання-передачі квартири № 3 по вул.. Кобилянської, 51-б в м. Гадяч.

8. Про внесення змін до міської Програми розвитку фізичної культури і спорту у м. Гадяч на 2011-2016 роки.

9. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 0,0016 га, по вулиці Котляревського,6 в місті Гадяч, ПрАТ ”Гадячсортнасіннєовоч”.

10. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,1510 га, по вулиці Дзержинського,35-а в місті Гадяч, гр. Нестеренка Володимира Олександровича.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 0,0039 га в користування (на умовах оренди), ПАТ ”Полтаваобленерго”, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лесі Українки та вулиці Степаненка для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0902 га в користування (на умовах оренди), гр. Обогрєловій Ользі Олексіївні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,21-г, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000 га в користування (на умовах оренди), гр. Кулініч Вікторії Олександрівні, за адресою: місто Гадяч, вулиця Красна Гірка,21-в, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0563 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Орлу Івану Олексійовичу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,4.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Чернявській Оксані Анатоліївні для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Маяковського,8.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0041 га, з метою передачі її у приватну власність гр. Савченку Григорію Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 11, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0931 га в користування (на умовах оренди), гр. Романенку Віктору Васильовичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки,12, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, землі громадської забудови.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність площею 0,0024 га, гр. Вірстюк Ірині Юріївні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 18, за адресою: місто Гадяч, вулиця Швидкого,11-б.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту площею 0,0030 га, гр.. Цебенку Ігорю Володимировичу, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лохвицька,1, для розміщення тимчасової споруди – торгівельного павільйону з надання ритуальних послуг, землі громадської забудови.

20. Про надання дозволу гр. Діброві Олександру Анатолійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,51-д.

21. Про надання дозволу гр. Мигалю Андрію Миколайовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,45-б.

22. Про надання дозволу гр. Болотіну Віктору Григоровичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 3, за адресою: місто Гадяч, вулиця 50 років Жовтня,41-а.

23. Про надання дозволу 1 державному пожежно – рятувальному загону у ДСПС України в Полтавській області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,4, землі громадської забудови.

24. Про надання дозволу гр. Хоменко Надії Вікторівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,78-п.

25. Про надання дозволу гр. Бутко Людмилі Іванівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Набережна Псла,66.

26. Про внесення змін в рішення 40 сесії 6 скликання міської ради від 10.04.2014 року ”Про надання дозволу гр. Самойловичу Ростиславу Володимировичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Лесі Українки,1-а, землі громадської забудови”.

27. Про надання дозволу гр. Самойловичу Ростиславу Володимировичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Лесі Українки,1-б, для обслуговування будівель ринкової інфраструктури, землі громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Янченковій Марині Володимирівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її в користування (на умовах оренди) для обслуговування будівель іншої житлової забудови, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дзержинського,35-а, землі житлової та громадської забудови.

29. Про реєстрацію права власності територіальної громади міста Гадяч на земельну ділянку по вулиці Лохвицька,1-е.

30. Різне.

Міський голова Т.М. Савченко

-->