квіт
24
2018

Освітяни міста стали учасниками заняття методичної студії ЗШН керівних, педагогічних працівників м. Гадяча, Гадяцького та Лохвицького районів

20 квітня 2018 року представники закладів та установ освіти м. Гадяча і Сергіївської ОТГ Гадяцького району взяли участь у занятті методичної студії Зональної школи новаторства керівних, педагогічних працівників м. Гадяча, Гадяцького та Лохвицького районів «Краєзнавство як засіб активізації навчально-пізнавальної діяльності школярів», яке було організовано та проведено Гадяцьким науково-методичним центром на базі Гадяцького районного будинку дитячої та юнацької творчості Гадяцької районної ради.

У роботі студії від нашого міста та Сергїівської ОТГ брали участь: в.о. завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Лисенко В.В., який висвітлив загальні аспекти краєзнавчої роботи у закладах освіти Гадяча; директор Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради Дузь В.М. – «Краєзнавство у школах Сергіївської ОТГ. Калейдоскоп творчих надбань»; заступник директора з навчально-виховної роботи Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради Бутко В.В. – «Національне виховання на прикладі життя і творчості Олени Пчілки»; заступник директора з навчально-виховної робити Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2 ім. Михайла Драгоманова Гадяцької міської ради Рубан Т.П. – «Краєзнавство в виховній роботі закладу освіти»; Учитель географії Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Гадяцької міської ради Кононенко О.Г. – «Формування загальнолюдських та національних цінностей учнів ЗЗСО шляхом краєзнавства»; учитель музичного мистецтва Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 4 Гадяцької міської ради Васильченко Т.І. «Форми і методи впровадження краєзнавчого матеріалу на уроках музичного мистецтва».

Представники закладів та установ міста не тільки ділилися власним досвідом, а й ознайомилися з системою роботи з цього питання освітян Гадяцького та Лохвицького районів.

За результатами заходу вироблено методичні рекомендації.

Дякуємо освітянам Гадяча за активну та креативну краєзнавчу роботу. Висловлюємо також вдячність організаторам заняття методичної студії Зональної школи новаторства за надану можливість ознайомитися з кращим досвідом краєзнавчої роботи закладів та установ працівників м. Гадяча, Гадяцького та Лохвицького районів.

-->