Оголошення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області

На підставі вимог чинного законодавства, а саме - Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», та відповідно до Програми забезпечення розроблення містобудівної документації (внесення змін до генерального плану, план зонування території та розділ інженерно-технічних заходів цивільного захисту міста Гадяча), з метою забезпечення ефективної реалізації розроблення містобудівної документації міста Гадяча, раціонального використання території, створення повноцінного життєвого середовища, комплексного вирішення архітектурно-містобудівних проблем міста Гадяча, інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, врахування законних приватних, громадських та державних інтересів під час проведення містобудівної діяльності, збереження історико-культурного середовища міста, Гадяцькою міською радою був укладений договір №1151-01-1-2016 від 19.08.2016 року з ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» на виконання проектно-вишукувальних робіт «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та договір № 3-16/П від 30.05.2016 року з ПОГ «ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» на виконання проектно-вишукувальних робіт «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів».

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконком Гадяцької міської ради інформує про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області», яка розроблена на замовлення виконкому Гадяцької міської ради ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» яка розроблена на замовлення виконкому Гадяцької міської ради ПОГ «ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ»

Детальне ознайомлення із проектом містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів», графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 9 00 год. до 1200 год., в робочі дні, в приміщенні відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва за адресою вул. Українки Лесі, 3, каб. 10, тел. 2-14-29. Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій до проектів містобудівної документації – Вєтрова Поліна Олександрівна, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва виконкому.

Пропозиції та зауваження подавати до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконкому Гадяцької міської ради згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. №555. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних стандартів, норм і правил. Строк подання пропозицій з 25.01.2017р. по 27.02.2017р.

-->