черв
12
2018

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ МІСТА!

За повідомленням ПрАТ «Гадячгаз»

з 07.00 25.06.2018 року до 07.00 27.06.2018 року планується припинення розподілу природнього газу до споживачів, а саме:

м. Гадяч, с. Броварки, Дучинці, Книшівка, Плішивець, Бухалово, Максимівка, Миколаївка, Гречанівка, М. Побиванка, Пірятинщина, Гл. Долина, Римарівка, Сватки, Кр. Лука, Хітці, Бірки у зв’язку з проведенням ГПУ «Полтавагазвидобування» робіт по заміні лінійних (відсічних) кранів на внутрішньопромислових трубопроводах.

Відновлення газопостачання до споживачів буде проводитись після закінчення робіт на АГРС Гадяч, ВРГ Гадяцької УКТГ, АГРС Книшівка за умови надання споживачами представникам ПрАТ «Гадячгаз» доступу до газових приладів і пристроїв, наявності проектно-виконавчої документації на встановлені прилади, відсутності заборгованості за спожитий природний газ та інших порушень Правил безпеки системи газопостачання. Просимо попередити населення про наступне: на час проведення робіт не користуватися газовими приладами, перекрити крани на опусках до газового обладнання та надати доступ працівникам ПрАТ «Гадячгаз» для виконання службових обов’язків.

-->