лют
23
2018

Оголошення

Виконавчий комітет Гадяцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва - архітектора виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

Умови конкурсу: повна вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах не менше 5 років. Володіння державною мовою, знання та володіння комп’ютером, вік у відповідності до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Документи: (заяву, особову картку ф.П2ДС, 2 фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік) подавати протягом 30 календарних днів (з дня опублікування оголошення) за адресою: м. Гадяч, вул. Лесі Українки, 3, кабінет № 11.

Телефон для довідок 2-14-57.

-->