лют
28
2017

ОГОЛОШЕННЯ

Проект Генерального плану м. Гадяч


Цей проект «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» виготовлений ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» з метою раціонального використання території міста, створення повноцінного життєвого середовища, комплексного вирішення архітектурно-містобудівних проблем міста Гадяча, інвестиційної діяльності фізичних та юридичних осіб, врахування законних приватних, громадських та державних інтересів під час проведення містобудівної діяльності. З більш точнішою чіткістю зображення переглянути можна за посиланням: https://goo.gl/0wVZIdПроект "Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області"

Цей проект «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» розроблений на замовлення виконкому Гадяцької міської ради ПОГ «ІНСТИТУТ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ» з метою збереження історико-культурного середовища міста. З більшою чіткістю переглянути можна за посиланням: https://goo.gl/hakx2G


Також детально ознайомитись з проектом містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Гадяч Полтавської області» та «Історико-архітектурний опорний план м. Гадяч Полтавської області з визначенням меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів» можна в Гадяцькій міській раді, кабінет №10 з 9 00 год. до 12 00 год.

Телефон для довідок 2-34-25.

-->