серп
12
2016

Одинадцята сесія міської ради сьомого скликання

11 серпня 2016 року в приміщенні міської ради відбулася одинадцята сесія міської ради сьомого скликання.

В роботі сесії прийняли участь 19 депутатів з 26 обраних до міської ради. На пленарне засідання були запрошені та взяли участь начальники управлінь та відділів міської ради, керівники комунальних підприємств міста, голови вуличних та будинкових комітетів, представники державних установ, громадських організацій, засобів масової інформації. Головував на сесії Нестеренко Володимир Олександрович - міський голова.

Пленарному засіданню депутатів передували засідання постійних депутатських комісій: комісія з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку, підприємництва (голова - Боцула О.А.), комісія з питань містобудування, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв'язку та управління майном (голова - Голуб Л.Б.), комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, молодіжної політики, спорту та туризму (голова Лепський М. М.), комісія з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів та екології (голова Мотрич В. Д.). На своїх комісіях депутати розглянули проекти рішень міської ради, що вносились на розгляд пленарного засідання одинадцятої сесії. В роботі постійних комісій взяли участь керівники управлінь і відділів міської ради, представники громадських організацій, зокрема начальник фінансового управління виконкому міської ради Бабенко А.Л., в.о. начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Расторгуєва В.В., завідувач сектору земельних ресурсів Бакута В.П., начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Вєтрова П.О., секретар міської ради Сафонов Г.В.

Порядок денний одинадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 11.08.2016 року.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Гадяча за шість місяців 2016 року.

3. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2017 роки.

4. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2016 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2016 рік.

6. Про Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2016 рік.

7. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

8. Про зміну статусу приміщення №2 в будівлі за адресою вул. Драгоманова, 4 в м. Гадяч Полтавської області, що знаходиться на балансі Гадяцької міської ради з готелю на «Соціальний готель» для внутрішньо переміщених осіб.

9. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Гадяча нерухомого майна по вул. Л.Українки, 1, в м. Гадяч Полтавської області.

10. Про надання дозволу комунальному підприємству теплового господарства «Гадячтеплоенерго» на відкриття кредитної лінії та передачу в заставу майнових прав ПАТ «УКРГАЗБАНК».

11. Про розроблення детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями 10-річчя Конституції, Гагаріна та Молодіжна для земельної ділянки по вул. 10-річчя Конституції, 1.

12. Про внесення змін до додатку № 1 рішення 9 сесії 7 скликання міської ради від 22.06.2016 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік”.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею 0,0561 га, гр. Лаврішко Вірі Іванівні для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Шевченка,4-б, землі житлової та громадської забудови.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) площею 0,0500 га, гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72-е, землі житлової та громадської забудови.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) площею 0,0833 га, гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72-є, землі житлової та громадської забудови.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) площею 0,0426 га, гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72-б, землі житлової та громадської забудови.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) площею 0,0247 га, гр. Шопіну Сергію Олександровичу для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72-г, землі житлової та громадської забудови.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування (на умовах оренди) площею 0,0531 га, гр. Шопіну Сергію Олександровичу для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72-д, землі житлової та громадської забудови.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу приватизованої земельної ділянки загальною площею 0,3385 га на два землеволодіння гр. Боцулі Олегу Анатолійовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, площа Соборна,35-б.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,1000 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Лавдир Оксані Миколаївні, Бондар Наталії Анатоліївні, Бондар Світлані Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Володарського,7, землі житлової та громадської забудови.

21. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,0240 га, з метою передачі їх у власність гр. Змазі Миколі Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мирного Панаса,43, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

22. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,0241 га, з метою передачі їх у власність гр. Змазі Вірі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мирного Панаса,43, кв. 2, землі житлової та громадської забудови.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,0073 га, з метою передачі її у спільну сумісну власність гр. Змазі Вірі Іванівні та Змазі Миколі Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мирного Панаса,43, землі житлової та громадської забудови.

24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вулиці Мирного Панаса,41 на два землекористування гр. Змазі Миколі Володимировичу та Змазі Вірі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Мирного Панаса,41 та 41-а, землі житлової та громадської забудови.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0850 га, з метою передачі її в оренду гр. Дядіченку Ігорю Володимировичу, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Ентузіастів,14-а, для городництва, землі для сільськогосподарського призначення.

26. Про надання дозволу гр. Роос Кристині Володимирівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, для будівництва та обслуговування відокремленого входу та східців до квартири № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,2, землі житлової та громадської забудови.

27. Про надання дозволу гр. Ромасю Олегу Івановичу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 15, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44-а, землі житлової та громадської забудови.

28. Про надання дозволу гр. Куришко Світлані Іванівні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,76-а, землі житлової та громадської забудови.

29. Про надання дозволу гр. Долі Марії Олексіївні на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 15, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16-а, землі житлової та громадської забудови.

30. Про надання дозволу гр. Жигурі Сергію Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту орієнтовною площею 0,0156 га, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Дружби, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування торгівельного кіоску), землі житлової та громадської забудови.

31. Про надання дозволу гр. Сірецькому Олександру Васильовичу та Кошель Наталії Василівніна виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування добудови до житлового будинку орієнтовною площею 21 кв. м., за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,149, землі житлової та громадської забудови.

32. Різне.

-->