груд
6
2017

Проект порядку денного двадцять сьомої сесії (перше пленарне засідання) Гадяцької міської ради сьомого скликання від 07.12.2017 р.

1. Про визнання повноважень депутата Гадяцької міської ради сьомого скликання.

2. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

3. Про затвердження Статуту Гадяцької вечірньої (змінної) школи у новій редакції.

4. Про затвердження міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2019 роки.

5. Про організацію оплачуваних громадських робіт для учнівської та студентської молоді у 2018 році.

6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцької міської громадської організації ветеранів війни та праці на 2017-2020 роки.

7. Про затвердження міської Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік.

8. Про внесення змін до міської Програми з розвитку та удосконалення цивільного захисту населення м. Гадяч на 2016-2020 роки.

9. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у місті Гадяч на 2017-2018 роки.

10. Про затвердження Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2018-2019 роки.

11. Про затвердження міської Програми підтримки діяльності митців, професійних та аматорських колективів, окремих виконавців м. Гадяча на 2018 рік.

12. Про затвердження міської Програми розроблення містобудівної документації на 2018-2020 роки.

13. Про затвердження Програми забезпечення доступності маломобільних груп населення на території м. Гадяч на 2018-2020 роки.

14. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Гадяцького виробничого управління житлово - комунального господарства на 2017 рік.

15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2017 рік.

16. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

17. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

18. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

19. Про надання дозволу Мотричу Юрію Дмитровичу на викуп нежитлової будівлі-котельні по вулиці Дружби, 12-а в м. Гадячі.

20. Про надання дозволу Буланкіній Світлані Миколаївні на викуп нежитлового приміщення №3 по вулиці Полтавській, 43 в м. Гадячі.

21. Про надання згоди на приймання у комунальну власність територіальної громади м. Гадяч сміттєвоза з боковим завантаженням Медіум Б на шасі КрАЗ-5401Н2-500 з додатковим обладнанням, придбаного за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році.

22. Про безкоштовну передачу майна на баланс відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради.

23. Про безкоштовну передачу майна на баланс КП «Гадяч-житло».

24. Про безкоштовну передачу майна на баланс Гадяцькій міській громадській організації ветеранів війни та праці.

25. Про затвердження результатів конкурсу по передачі в оренду погреба вхідного (Н) площею 20,2 м.кв., розташованого по вулиці Героїв Майдану №5 в м. Гадяч Полтавської області.

26. Про затвердження договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Гадяч між Виконавчим комітетом Гадяцької міської ради та фізичною особою-підприємцем Ракочієм Віталієм Миколайовичем по вул. Героїв Майдану, 5 в м. Гадяч Полтавської області загальною площею 20,2 кв. м. для розміщення складського приміщення.

27. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 242,43 кв. м. приватної агрофірми "Грунь", за адресою: м. Гадяч, вулиця Швидкого,9.

28. Про надання дозволу гр. Красюку Ігорю Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Швидкого,9, землі житлової та громадської забудови.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 2,9519 га, з метою передачі її в оренду ТОВ "АГРО-КРАЙ" для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72в.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки приватної власності гр. Сухно Ганни Іванівни площею 0,0465 га на дві земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,18а, кв. 1 та 18в, землі житлової та громадської забудови.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0840 га, з метою передачі її у спільну часткову власність гр. Шевченко Антоніні Іванівні та гр. Буторіній Марині Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: місто Гадяч, вулиця Тітова,56, землі житлової та громадської забудови.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0025 га, з метою передачі її у власність, гр. Дядечкіній Ганні Іванівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,138б, землі житлової та громадської забудови.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0023 га, з метою передачі її у власність, гр. Пономарчуку Віктору Дмитровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,62а, землі житлової та громадської забудови.

34. Про надання дозволу гр. Головко Людмилі Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Осипенко,45, землі житлової та громадської забудови.

35. Про надання дозволу гр. Борщу Валерію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Сумський,19, землі житлової та громадської забудови.

36. Про поновлення договору на встановлення земельного сервітуту терміном на один рік, ФОП Касьяненку Івану Васильовичу, площею 0,0030 га, укладеного з міською радою 05. 01. 2012 року, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Українки Лесі, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі - обслуговування торгівельного павільйону, землі житлової та громадської забудови.

37. Про надання дозволу гр. Дмитренко Ганні Прокопівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,4, приміщення № 5, землі житлової та громадської забудови.

38. Про надання дозволу гр. Каьяненко Катерині Андріївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 14, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16а, землі житлової та громадської забудови.

39. Про надання дозволу гр. Сидоренку Григорію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,9491 га на дві земельні ділянки, з метою передачі їх в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,73а, землі житлової та громадської забудови.

40. Про надання дозволу ФОП Удовиченко Таїсії Михайлівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі орієнтовною площею 0,4136 га, з метою передачі її в користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,55а, землі житлової та громадської забудови.

41. Про надання дозволу гр. Грезневій Катерині Юхимівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Павлова,13, землі житлової та громадської забудови.

42. Про відмову в наданні дозволу гр. Голубу Сергію Олександровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,38а, землі житлової та громадської забудови.

43. Про надання дозволу гр. Шепель Анні Олегівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кіндратенка,114, землі житлової та громадської забудови.

44. Різне.

-->