серп
17
2017

Рішення, прийняті депутатами міської ради на двадцять третій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 17.08.2017 р.

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про співфінансування інвестиційних програм і проектів, які можуть фінансуватися з державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

4. Про проект «Запровадження ефективного механізму поводження з твердими побутовими відходами в місті Гадяч: придбання пресу для вторинної сировини».

5. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Гадяч-житло» на 2017 рік.

6. Про внесення змін до міської Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Гадяча, здійснення представницьких та інших заходів на 2016 - 2017 роки.

7. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

8. Про затвердження Положення про відділ організаційної та кадрової роботи виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

9. Про затвердження Положення про відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

10. Про затвердження Положення про відділ фінансово-господарського забезпечення виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

11. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

12. Про затвердження Положення про відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

13. Про затвердження Положення про відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

14. Про затвердження Положення про сектор земельних ресурсів виконавчого комітету Гадяцької міської ради.

15. Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гадяцької міської ради в новій редакції.

16. Про встановлення заохочувальних відзнак міської ради та виконавчого комітету міста Гадяча в новій редакції.

17. Про внесення пропозиції до Гадяцької районної ради Полтавської області щодо безоплатної передачі із спільної власності територіальних громад Гадяцького району майнових прав (право власності) на юридичні особи - Гадяцька музична школа та Гадяцька комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, виходу зі складу засновників юридичної особи та передачу об’єктів нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади міста Гадяч в особі Гадяцької міської ради.

18. Про порядок передачі в безоплатне користування (позичку) майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста Гадяч.

19. Про передачу автобуса на баланс МКП «Комунсервіс».

20. Про визнання внутрішньо будинкових газових мереж багатоквартирних житлових будинків м. Гадяч безгосподарськими та передачу їх на баланс Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз», з метою належного їх утримання.

21. Про затвердження звіту про оцінку майна по визначенню ринкової вартості нежитлової будівлі-котельні, що знаходиться за адресою: м. Гадяч, вул. Дружби, 12-а.

22. Про передачу в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста Гадяч.

23. Про зменшення розміру пайової участі (внеску) у створенні і розвитку інфраструктури міста Гадяча замовником об’єкта реконструкції нежитлової будівлі- магазину по вул. Тельмана, 32 в м. Гадяч, Шопіна Сергія Олександровича.

24. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Лохвицькою, Кіндратенка та провулком Кіндратенка в м. Гадяч.

25. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицею Чапаєва, провулками 1-ий Банний та 2-ий Банний в м. Гадяч.

26. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вул. Українки Лесі, вул. Садова, пров. Садовий та вул. Степаненка.

27. Про затвердження детального плану території частини кварталу, обмеженого вулицями Гетьманська, Чапаєва та пров. Чапаєва.

28. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,0050 га, по вулиці Будька, в місті Гадяч, ФОП Тютюнника Петра Володимировича.

29. Про надання дозволу ФОП Тютюнник Людмилі Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – обслуговування торгівельного павільйону, за адресою: місто Гадяч, вулиця Будька, землі житлової та громадської забудови.

30. Про припинення права користування земельною ділянкою площею 2,9519 га, по вулиці Героїв Майдану,72в, в місті Гадяч, ТОВ "АГРО- АЛЬФА".

31. Про надання дозволу ТОВ "АГРО-КРАЙ" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за адресою: місто Гадяч, вулиця Героїв Майдану,72 в.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0446 га, з метою передачі її в оренду ПАТ "Укргазвидобування" для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,44 приміщення № 1, землі житлової та громадської забудови.

33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі загальною площею 0,1049 га, з метою передачі їх в постійне користування Гадяцькій районній раді для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,8, та 8а, гараж № 1, землі житлової та громадської забудови.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0028 га, з метою передачі в оренду гр. Галушко Віктору Михайловичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 1, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,22а, землі житлової та громадської забудови.

35. Про надання дозволу гр. Міщенку Володимиру Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її в користування на умовах оренди для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 10, за адресою: місто Гадяч, вулиця Драгоманова,16б, землі житлової та громадської забудови.

36. Про надання дозволу гр. Сіренькій Надії Данилівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Франка,3, землі житлової та громадської забудови

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0024 га, з метою передачі її у власність гр. Горб Миколі Григоровичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 7, за адресою: місто Гадяч, вулиця Тельмана,151а, землі житлової та громадської забудови.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0369 га, з метою передачі її у власність гр. Безі Лілії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Чапаєва,21, кв. 1, землі житлової та громадської забудови.

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0605 га, з метою передачі її у власність гр. Білаш Ірині Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Панаса Мирного,8, землі житлової та громадської забудови.

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0765 га, з метою передачі її у власність гр. Нестеренко Валентині Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Ломоносова,27, землі житлової та громадської забудови.

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0026 га, з метою передачі її у власність гр. Гончаренко Світлані Григорівні для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 32, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0024 га, з метою передачі її у власність гр. Гончаренку Олександру Михайловичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 31, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гагаріна,80б, землі житлової та громадської забудови.

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0060 га, з метою передачі її у власність гр. Київському Анатолію Васильовичу для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 2, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,41а, землі житлової та громадської забудови.

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0513 га, з метою передачі її у власність гр. Паутовій Ганні Яківні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: місто Гадяч, вулиця Островського,16, землі житлової та громадської забудови.

45. Про надання дозволу гр. Білоус Ользі Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Крупської,6, землі житлової та громадської забудови.

46. Про надання дозволу гр. Пігнастій Ларисі Вікторівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Коцюбинського,37, землі житлової та громадської забудови.

47. Про надання дозволу гр. Ткаченко Ользі Олексіївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Сумський,26, землі житлової та громадської забудови.

48. Про надання дозволу гр. Ботінок Григорію Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража № 5, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12б, землі житлової та громадської забудови.

49. Про надання дозволу ФОП Яківцю Віталію Петровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки загальною площею 0,0226 га на дві земельні ділянки, за адресою: місто Гадяч, вулиця Дружби,12г, нежитлова будівля - склад № 1, землі іншої громадської забудови.

50. Про надання дозволу ФОП Завийбороді Ніні Миколаївні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право сервітуту, з метою передачі її в користування для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, обслуговування пересувної тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності, за адресою: місто Гадяч, по вулиці Гетьманська (біля будинку № 49), землі житлової та громадської забудови.

51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0602 га, з метою передачі її у власність гр. Приголовкіній Людмилі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Кобилянської,19, землі житлової та громадської забудови.

52. Про надання дозволу гр. Жепку Юрію Миколайовичу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Садовий (навпроти житлового будинку № 14а), землі житлової та громадської забудови.

Результати голосування депутатів міської ради на двадцять третій сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання від 17 серпня 2017 року

-->