лип
3
2017

ПІДТРИМКА АРМІЇ – СПРАВА КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ

З 2014 року, з початком АТО на сході України, відбулося і по теперішній час продовжується справжнє єднання армії з громадськими організаціями та різними структурами виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Після виведення, весною цього року, з зони проведення антитерористичної операції 1-го реактивного артилерійського дивізіону 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, і переміщення її на відновлення боєздатності в Недригайлівський район Сумської області, посильну допомогу військовослужбовцям надавали всі небайдужі громадяни, а 28 червня 2017 року, в базовий табір 1-го дивізіону прибула делегація з працівників виконавчого комітету Гадяцької міської ради та членів районної громадської організації Полтавщини «Братерство учасників АТО».

Гадяцьку делегацію зустріли з неабиякою теплотою й привітністю. На знак глибокої шани, гості вручили командуванню дивізіону український коровай, а також підготували цінні подарунки для військовослужбовців. В свою чергу командування дивізіону, організувало екскурсію в базовому таборі, продемонструвавши зразки бойової техніки, озброєння та пригостили святковим обідом в солдатській їдальні.

Після чого делегація відбула до міста Суми.

На площі перед Собором біля колишнього вищого артилерійського училища, де встановлено пам’ятник загиблим третього вересня 2014 року військовослужбовцям 27-ї реактивної артилерійської бригади у результаті обстрілу з території Російської Федерації реактивними системами залпового вогню «Смерч» під с. Победа Новоайдарського району Луганської області, відбувся урочистий мітинг та покладання квітів.

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» № 282/2015 від 23 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, проявлені при захисті суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, орденами «Богдана Хмельницького» III ступеню та «За мужність» ІІІ ступеню загиблі військовослужбовці Сумського артполку були нагороджені посмертно. Під час мітингу світлу пам’ять усіх, хто загинув, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після проведення офіційних заходів гадячани мали змогу побувати на XVI Всеукраїнському фестивалі духової музики «Сурми України», який став своєрідною візитною карткою міста.

В цьому році в обласний центр зібрались 14 колективів з Києва, Чернігова, Одеси, Харкова, Кременчука, Новомосковська та турецького міста Бурса. Всього близько шестисот чоловік. Суми представляли три оркестри. Гала-концерт фестивалю символічно відбувся на міському стадіоні «Ювілейний» саме в День Конституції України. Оркестри подарували присутнім безліч незабутніх вражень і приємних емоцій.

Співпраця триватиме й надалі.

Інші повідомлення у цьому розділі:


-->