бер
14
2017

ГАДЯЦЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 березня 2016 року № 51 - р

Про скликання вісімнадцятої сесії Гадяцької міської ради сьомого скликання

На виконання статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликати 22 березня 2017 року о 14-00 год. вісімнадцяту сесію Гадяцької міської ради сьомого скликання з порядком денним:

1. Про інформацію міського голови про прийняті рішення виконавчим комітетом міської ради в міжсесійний період.

2. Про внесення змін до бюджету міста Гадяча на 2017 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку міста Гадяча на 2017 рік.

4. Про скасування рішення 11 сесії міської ради 7 скликання від 11.09.2016 року "Про внесення змін до додатку № 1 рішення 9 сесії 7 скликання міської ради від 22.06.2016 року ”Про затвердження ставок земельного податку на 2017 рік”. "

5. Про надання дозволу гр. Семененку Петру Григоровичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража, за адресою: місто Гадяч, провулок Кіндратенка,7-а, землі житлової та громадської забудови.

6. Про надання дозволу гр. Євсєєву Анатолію Івановичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, провулок Чехова,4, землі житлової та громадської забудови.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0958 га, гр. Панченку Ярославу Олеговичу, з метою передачі її у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Полтавська,150, землі житлової та громадської забудови.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,0092 га, з метою передачі її у власність, гр. Воронкову Віталію Анатолійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за адресою: місто Гадяч, вулиця Гетьманська,8, кв. 5, землі житлової та громадської забудови.

9. Різне.

Засідання сесії провести в приміщенні міської ради.

Міський голова В.О.Нестеренко

-->