бер
9
2017

Проведено І (міський) етап V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу»

6 березня 2017 року на базі Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради (завідувач ММК Майборода С.М.) та представником ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва ПУЕТ Михайленко О.М.) проведено І (міський) етап V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», в якому взяли участь команди учнів-одинадцятикласників Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Dream-team» (учитель Гарнага С.І.), Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «Аркан» (учитель Серба П.І.), Гадяцької спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 3 «Intermezzo» (учитель Кононенко О.Г.), Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 «НЕП» (учитель Таран О.Р.).

Головною метою проведення міського Чемпіонату є підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва, ознайомлення учнів із ринковими механізмами прийняття підприємницьких рішень, формування в учнів 11 класів вміння орієнтуватися на сучасному ринку товарів і послуг, виховання громадянської позиції та усвідомлення власної ролі у підвищенні якості життя в контексті європейських стандартів.

Юні підприємці завзято змагалися, демонструючи набуті ґрунтовні знання та вміння з економіки. Ділова гра, у якій команди керували «супермаркетом», всерйоз захопила старшокласників. Адже головним їх завданням стала перемога в конкурентній боротьбі, отримання найбільшого «прибутку».

Кожна команда приймала підприємницькі рішення з питань діяльності вказаного підприємства: покупка товарів, продаж продукції декількох видів, оплата праці, найм або звільнення працівників, реалізація продукції в умовах конкуренції.

Також цього дня з учнями 9-х класів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки проведено навчально-тренувальні збори за правилами Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» (доцент кафедри комерційної діяльності та підприємництва ПУЕТ Юрко І.В.)

За підсумками проведення І (міського) етапу V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу» перемогу здобувала команда учнів Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки «Dream-team» у складі: Гуренка Владислава, Троян Юлії, Андросової Єлизавети, Короткова Віктора, Коновал Анастасії; ІІ місце виборола команда Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Михайла Драгоманова «Аркан»; ІІІ місце – у команд Гадяцької спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 3 «Intermezzo» та Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 «НЕП».

Щиро вітаємо команду «Dream-team» та бажаємо їм успіхів у ІІ (обласному) етапі V Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», який відбудеться 23 березня 2017 р. у м. Полтаві.

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради висловлює подяку адміністрації та працівникам Гадяцької гімназії ім. Олени Пчілки за допомогу в організації проведення заходу.

Підготував: С.М. Майборода
-->